X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

UWAGA, STARTUJEMY!

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2007 22:00
Który to już raz takie hasło pojawia się na offensywnych stronach? Nie drugi i nie piąty, przyznać trzeba. Tym razem startujemy fonograficznie.
Audio

Który to już raz takie hasło pojawia się na offensywnych stronach? Nie drugi i nie piąty, przyznać trzeba. Tym razem startujemy fonograficznie. 2 marca będzie miała miejsce ogólnopolska prapremiera singla promującego album „Offensywa”. Epka będzie zawierała dwie piosenki, które na potrzeby obu wydawnictw zostały nagrane w nowych i, nie bójmy się tego słowa, znakomitych wersjach. To singiel z tzw. podwójną stroną „A”. Tak wygląda okładka:

Offensywa e.p. 

 

window.open('/_cms/photo.aspx?p=http://www.polskieradio.pl/_files/20070112140006/2007022802160098_500.jpg','Photo','width=500,height=443,top='+top(443)+',left='+left(500)+''); return false;
 

  

  

  

  

  

  


 

 

 

1. MUCHY - "Miasto doznań" (3:40) 
2. RENTON - "Hey Girl" (2:39)

Produkcja: Polskie Radio
Mastering: Love Industry
Projekt graficzny: Kuba Czubak   

Singiel ukazuje się 9 marca. Od 12 marca będzie go można kupić w sklepach muzycznych w całej Polsce, ale do sprzedaży zostaną przeznaczone tylko 333 kopie. Ponieważ wydawca uznał wydawnictwo za ekskluzywne, jego cena będzie wynosiła ok. 20 złotych polskich. Nie jest przewidziana reedycja i dodatkowe dowytłoczenie. Droga Młodzieży, nie przegapcie tej szansy! Nie zaznacie zawodu, słuchając tego świeżego, przebojowego bigbitu!

Obie piosenki są nagrane w stereo i opowiadają o miłości (pierwsza o trudnej, druga wręcz przeciwnie). Kiedyś takie single nagrywano w mono, a niektóre z nich ukazywały się w formie pocztówek dźwiękowych i jakoś nikt nie płakał. Teraz jest inaczej. Singiel kompaktowy (można trzymać w ręku, idąc ulicą - będzie szpan!), w środku zdjęcia przystojnych muzyków z Poznania i Warszawy, kolorowa grafika, dziurka w środku i super chruper piosenki. Słowem, wypas! Polecamy, reklamujemy, zachęcamy.

9 marca ludowe zespoły wokalno - instrumentalne Muchy i Renton będą gośćmi audycji. Porozmawiamy o muzyce i życiu, wypijemy herbatę z cukrem, zapowiemy kilka fajoskich piosenek. Młodzieńcy podpiszą swoje single, które później trafią w dobre, wypielęgnowane i pielęgnujące ręce zainteresowanych Słuchaczy. Normalnie wypas 2, prawda?

Do u!

S     

Czytaj także

Muzyczny alfabet Braille'a

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2009 18:11
Materiał Polskiego Radia Euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ALBUM "OFFSESJE" - TRACKLISTA I SZCZEGÓŁY

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2008 22:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Offensywa

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2010 22:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

OFFSESJI MOC!

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2009 22:00
rozwiń zwiń