X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Serce i zimowa depresja

Festiwal Męskie Granie zawędrował do Grodu Kraka, gdzie Piotr Stelmach spotkał się z Michałem Zachariaszem oraz Aleksandrem Czerkawskim – muzykami zespołu Jan Serce.
Jan Serce
Jan SerceFoto: mat. prasowe
O Audycji
Tytuł Offensywa 2019/07/19 23:08
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis

Jan Serce w 2018 roku zasłynął w Trójce utworem "Katana". Od tamtego momentu minęło parę ładnych miesięcy. Co działo się z zespołem w tym czasie? – Wydaliśmy jeszcze jeden singiel "Niepoważny porządek", zagraliśmy kilka koncertów i w bólach pracowaliśmy nad płytą. Bardzo ciężko znosimy zimy. Na ten zimowy okres musieliśmy dołożyć większych starań – opowiada Michał Zachariasz, który w duecie odpowiada za produkcję i instrumentarium. 

Czy mimo to nowy album Jana Serce będzie tchnął optymizmem? Odpowiedź między innymi na to pytanie w dołączonym nagraniu audycji.

Goście Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski (Jan Serce)
Playlista
Tagi

Playlista