14. "Offensywa de Luxe". Artyści muzycznie "pozamiatali" w Trójkowym studiu koncertowym

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 00:00
Audycja na żywo, z udziałem publiczności i gwiazd polskiej sceny muzycznej – Piotr Stelmach po raz czternasty poprowadził "Offensywę de Luxe". W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zapłonął rockowy ogień! 
Audio

Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji "Offensywa". 

"Offensywa" – podstrona audycji Piotra Stelmacha >>>

– To już czternasta odsłona "Offensywy de Luxe". I znów będzie miała imponujący skład – zapowiadał Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I wcale nie przesadził, bo jego zaproszenie do Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej przyjęli zarówno artyści, których nie trzeba przedstawiać, jak i ci, o których za chwilę będzie bardzo głośno.

A byli to: zapełniająca największe sale w kraju Daria Zawiałow w akustycznym występie i z akompaniamentem Piotrka Rubika – gitarzysty swojego zespołu; znana z przeboju "Trochę tu pusto" i nagrywająca właśnie swoją debiutancką płytę Kaśka Sochacka; młoda grupa Radioslam, która określa swoją muzykę jako: modern grunge, energy rock i stoner pop; a wreszcie grający post-punka zespół Noże

Jak gospodarz wieczoru uzasadniał wybór wspomnianych artystów? Dlaczego podczas tego wyjątkowego wydania "Offensywy" zaprezentował muzykę Myslovitz i Artura Rojka? Jak zareagowali artyści odbierający nagrody – słynne "Szczoty"? 

W zeszłym roku również nie zabrakło emocji! >>>  

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Piotr Stelmach