X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

14. "Offensywa de Luxe". Artyści muzycznie "pozamiatali" w Trójkowym studiu koncertowym

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 00:00
Audycja na żywo, z udziałem publiczności i gwiazd polskiej sceny muzycznej – Piotr Stelmach po raz czternasty poprowadził "Offensywę de Luxe". W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zapłonął rockowy ogień! 
Audio

Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji "Offensywa". 

"Offensywa" – podstrona audycji Piotra Stelmacha >>>

– To już czternasta odsłona "Offensywy de Luxe". I znów będzie miała imponujący skład – zapowiadał Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I wcale nie przesadził, bo jego zaproszenie do Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej przyjęli zarówno artyści, których nie trzeba przedstawiać, jak i ci, o których za chwilę będzie bardzo głośno.

A byli to: zapełniająca największe sale w kraju Daria Zawiałow w akustycznym występie i z akompaniamentem Piotrka Rubika – gitarzysty swojego zespołu; znana z przeboju "Trochę tu pusto" i nagrywająca właśnie swoją debiutancką płytę Kaśka Sochacka; młoda grupa Radioslam, która określa swoją muzykę jako: modern grunge, energy rock i stoner pop; a wreszcie grający post-punka zespół Noże

Jak gospodarz wieczoru uzasadniał wybór wspomnianych artystów? Dlaczego podczas tego wyjątkowego wydania "Offensywy" zaprezentował muzykę Myslovitz i Artura Rojka? Jak zareagowali artyści odbierający nagrody – słynne "Szczoty"? 

W zeszłym roku również nie zabrakło emocji! >>>  

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Piotr Stelmach