Michał Kowalonek nowym wokalistą Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 22:51
Informację muzycy Myslovitz ogłosili w trójkowej "Offensywie". Michał Kowalonek pozostaje jednocześnie w grupie Snowman. W piątek 20 kwietnia Artur Rojek ogłosił, że odchodzi z zespołu.
Audio
  • Zmiany w Myslovitz: Myszor i Kowalonek w "Offensywie"
Michał Kowalonek
Michał KowalonekFoto: fot. myspace.com/snowmanpoland

- Obiecuję, przede wszystkim sobie, że nie dam ciała - to pierwsza publiczna informacja nowego wokalisty grupy. Michał Kowalonek przyznał, że propozycję Myslovitz przemyślał, skonsultował z żoną i postanowił jednocześnie nie rozstawać się z Bałwankiem. - Mam przyjemność grać teraz w dwóch najlepszych w Polsce zespołach rockowych - powiedział w rozmowie telefonicznej z Piotrem Stelmachem.

- Tę decyzję znamy już od jakiegoś czasu, przygotowaliśmy się do tego, ale razem z Arturem nie chcieliśmy wprowadzać nerwowości i zbędnych emocji, więc ogłosiliśmy to dziś, wkrótce po informacji, że Artur odchodzi - wyjaśnił Przemek Myszor.

Muzycy podkreślili, że Myslovitz nie przestaje grać, koncertować, a wkrótce wydaje nową płytę. - Mamy dalej tą samą siłę, nie taką samą, bo brzmienie głosu Michała jest inne, ale tą samą, mamy doskonały materiał, świetne piosenki i zapraszam wszystkich, by się o tym przekonali - powiedział Myszor i dodał, że pierwsza piosenka może pojawić się już w przyszłym tygodniu.

Czy Myslovitz się zmieni? Wysłuchaj całej rozmowy z Michałem Kowalonkiem i Przemkiem Kowalonkiem w "Offensywie".


Zobacz więcej na temat: Myslovitz Artur Rojek POLSKA

Czytaj także

Artur Rojek o Lennym Valentino: Chciałem zerwać pępowinę łączącą mnie z Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2011 00:00
- Świetna nazwa i demo, rozczarowujący efekt końcowy - skwitował album "Uwaga! Jedzie tramwaj" jego wydawca. Dziś ta płyta uznawana jest za kamień milowy polskiego rocka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek odchodzi z Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 15:51
Jeden z najważniejszych polskich zespołów będzie występował z nowym wokalistą - Michałem Kowalonkiem.
rozwiń zwiń