X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Charles Bradley improwizuje z Polakami

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 13:04
- Kocham Was, chcę się spotkać z Wami w niebie, nie zmieniajcie się - śpiewał charyzmatyczny muzyk spontanicznie włączając się w wykonywaną przy Trójkowym wozie "Community" Pauli i Karola. Posłuchaj rozmowy i muzycznej niespodzianki na Off Festivalu.
Audio
  • Improwizacja Charlesa Bradleya oraz Pauli i Karola na Off Festival
Charles Bradley and His Extraordinaires podczas Off Festivalu w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, Katowice, 03.08. 2012.
Charles Bradley and His Extraordinaires podczas Off Festivalu w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, Katowice, 03.08. 2012. Foto: fot. PAP/Andrzej Grygiel

Charles Bradley and His Extraordinaires wystąpili na na głównej scenie Off Festivalu piątek, 3 sierpnia, po godz. 22. Ten wychowany na ulicach Brooklynu posiadacz wielkiego soulowego głosu na muzyczne szczyty wspinał się długą i krętą drogą. Jego muzyka nie prowadzi na barykady, ale jest wejrzeniem w duszę chorego świata i lament nad nim, jak w przejmującej pieśni "The World (Is Going Up In Flames)" - choć jest w muzyce Bradleya również miejsce na ciepło, nadzieję i miłość.

- Wszystko, na czym mi zależy to pokazywanie moim braciom i siostrom, że moje serce jest prawdziwe, że wiem jaki jest świat, w którym żyjemy, bo i mnie próbowano zmienić - wyznał ze łzami w oczach.

Ten silny pozytywny przekaz towarzyszy koncertom Bradleya nierozdzielnie z radosną muzyką. - To, co przeżyliśmy daje nam siłę do dzielenia. A ja mam jeszcze wiele do przekazania - zadeklarował.

Jak się okazało, nie tylko on potrafi wzruszyć publiczność, ale też sam przeżywa to, w czym uczestniczy. A za sprawą Pauli i Karola, którzy podczas wywiadu z Charlesem zadedykowali mu piosenkę, miłość, o której tyle mówi, zagościła i w jego sercu. Po chwilowym zaskoczeniu muzyk włączył się do wykonania "Community" i improwizował: "Tak, miłość jest odpowiedzią, by znaleźć człowieczeństwo, by kochać się wzajemnie. Musimy zmienić świat, zapatrzeć się w niebo, sprawić by nastało na ziemi. Bracia i siostry, kocham Was, chcę się z Wami spotkać w niebie!". Wysłuchajcie fragmentu tego niezwykłego wykonania oraz rozmowy z Charlesem Bradleyem!

Nie musimy chyba dodawać jak zaskoczeni i wzruszeni byli zarówno trójkowi dziennikarze, jak i młodzi polscy artyści. - To był jeden z moich najlepszych momentów grania kiedykolwiek. Charles już jest w składzie naszego zespołu - przyznała Paula. Więcej usłyszysz w dołączonym dźwięku.

Off Festival Katowice 2012 - strona specjalna >>>

Zobacz więcej na temat: Katowice paula wychowanie

Czytaj także

Pierwszy dzień Off Festivalu - szaleństwo!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 00:35
Że będzie mnóstwo muzycznych wrażeń i gwiazd przy Trójkowym wozie - to było do przewidzenia. Ale pewnych wydarzeń nikt się nie spodziewał...
rozwiń zwiń