X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Budyń: to jest miara mojego sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 15:30
- Tak długo jak potrafię moje granie i pisanie utrzymać na poziomie pasji i z radością odkrywać, że udaje mi się z tej pasji utrzymać rodzinę, tak długo jak potrafię to zrobić, tak długo jest to mój olbrzymi sukces - mówi Jacek 'Budyń' Szymkiewicz z zespołu Pogodno.
Audio
  • Jacek 'Budyń' Szymkiewicz: to jest miara mojego sukcesu
Pogodno
PogodnoFoto: fot. strona zespołu na Facebooku

Muzyk przyznaje, że ostatnie lata i wydarzenie w grupie Pogodno dały mu sporo tematów do przemyślenia, a dwie płyty - "Wasza Wspaniałość" (2010) i "Plemnik" (2011) - dopełniły pewną historię. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat skład zespołu zmienił się dwa razy.

- Bardzo poważnie to traktuję. Nie mogę powiedzieć, że przy okazji obydwu składów chodziło o to samo. Nie mogę powiedzieć za dużo na ten temat, ponieważ są to historie bardzo osobiste i dotyczą bardzo osobistych tragedii i uniesień pojedynczych ludzi. Lepiej rozmawiać o płytach, muzyce, koncertach - podkreśla Jacek ‘Budyń' Szymkiewicz w rozmowie z Anną Gacek i Piotrem Stelmachem. W ten weekend Budyń występuje we Wrocławiu w ramach trasy Męskiego Grania.
Gość "Offensywy" przekonuje, że znakiem obecnych czasów jest koniec "wielkich narracji". - Nie ma nowych wielkich zespołów, nie ma regularnych nowych odkryć. To czy my nagramy płytę, która sprosta kapryśnym oczekiwaniom mediów czy ludzi, którzy mają wyrobiony pogląd na nasz temat, to jest rzecz drugoplanowa. Pierwsza i najistotniejsza rzecz to to czy jestem w stanie utrzymać gotowość, uśmiechać się cały czas w ten sam sposób do tego, co robię i robić to z pasją - mówi muzyk.
Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy o zespole Pogodno, bezpiecznym "lądowaniu" muzyka.

Zobacz więcej na temat: Anna Gacek budyń Wrocław