X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadchodzi nowa płyta Hey!

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2012 14:15
Marcin Żabiełowicz (gitarzysta Hey): Podążamy drogą, którą rozpoczęliśmy albumem "MTV Unplugged". Współpraca z tyloma wspaniałymi muzykami mocno rozszerzyła nasze horyzonty.
Audio
Katarzyna Nosowska podczas koncertu z zespołem Hey w ramach trasy Męskiego Grania, Wrocław 11.08.2012
Katarzyna Nosowska podczas koncertu z zespołem Hey w ramach trasy Męskiego Grania, Wrocław 11.08.2012Foto: fot.L.Nazdraczew LIVE, oficjalna strona Męskiego Grania

Marcin Żabiełowicz zaznaczył, że praca nad  "MTV Unplugged" była momentem przełomowym w historii zespołu i od tej pory można mówić o "nowym Hey". Muzyk podkreślił, że najnowszy album, który jest na etapie miksowania, jest także kontynuacją wydanego w 2010 roku "RE-MURPED!".

Gitarzysta nie ukrywał, że muzycy Hey przyjaźnią się i wspólnie spędzają wakacje. - To jest jedna ze składowych naszego sukcesu. Można na palcach jednej ręki policzyć zespoły, które tak funkcjonują w Polsce - mówił. Marcin Żabiełowicz podkreślał, że tworzenie albumów, koncertowanie jest dla członków zespołu wciąż ekscytujące. - My naprawdę żyjemy tą muzyką, jest w tym nadal taka iskierka niepewności i czegoś, na co czekamy - przekonywał.

Premiera płyty planowa jest na 15 października 2012 roku.

"

Zobacz więcej na temat: Hey POLSKA płyta