X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Napiórkowski: z zespołem komunikuję się pozawerbalnie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 16:27
- Postanowiłem wykorzystać moment, przyniosłem nowe piosenki i momentalnie je nagraliśmy - opowiada Markowi Niedźwieckiemu o swojej nowej płycie Krzysztof Napiórkowski. Muzyk był gościem audycji "Markomania".
Audio
  • Krzysztof Napiórkowski: mam z zespołem pozawerbalną komunikację (Markomania/Trójka)
Marek Napiórkowski
Marek NapiórkowskiFoto: mat.promocyjne

Krzysztof Napiórkowski zdradza, że nagrywał najnowszą płytę z zespołem, z którym pracuje już trzy lata. - Gitarzysta Kacper Stolarczyk, perkusista Daniel Kapustka i basista Maciek Magnuski. W takim składzie zagraliśmy około 100 koncertów. Nastąpiło między nami coś takiego, co można nazwać jakąś pozawerbalną komunikacją. Po prostu zgraliśmy się dosyć mocno - opowiada Markowi Niedźwieckiemu.

- Postanowiłem wykorzystać ten moment i przyniosłem na próbę nowe utwory. Momentalnie je zarejestrowaliśmy w studiu - mówi w audycji "Markomania".

"Ziemie obiecane" - nowy album Krzysztofa Napiórkowskiego>>>
W nagraniu płyty "Ziemie obiecane" brali także udział znakomici goście m.in: Dorota Miśkiewicz, Olga Boczar, Marek Napiórkowski, Szymon Kamykowski, Michał Jurkiewicz. Krzysztof Napiórkowski dodaje, że wraz z zespołem zacznie promować nowy album koncertami w maju.

Na "Markomanię" w każdą sobotę między 10.00 a 12.00 zaprasza Marek Niedźwiecki.

(mp/mk)

Czytaj także

Koncertowe szarże Raz Dwa Trzy

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 15:23
- Bardzo staramy się, żeby nowy album ukazał się jeszcze w tym roku - mówi Adam Nowak w "LP Trójce". 1 marca zespół Raz Dwa Trzy wystąpi z orkiestrą w warszawskiej Sali Kongresowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Groniec: wiem, czego nie chcę

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 13:35
- Mam już swoje doświadczenia, mam swoje wizje. Potrzebny jest mi ktoś, kto popatrzy na mnie z boku i powie, że brnę w jakimś momencie. Mam taki charakter, że trzasnę drzwiami, ale potem zaczynam się zastanawiać czy mam rację - przyznaje Katarzyna Groniec, opowiadając o swojej nowej płycie "Wiszące ogrody" i wspominając współpracę z Grzegorzem Ciechowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znakomici goście na debiutanckiej płycie Adama Krylika

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2014 16:26
"Kto za mną stoi" to płytowy debiut Adama Krylika. Artysta gościł w audycji "Markomania". Opowiedział Markowi Niedźwieckiemu m.in. o albumie, pracy w dubbingu i teatrze.
rozwiń zwiń