Kayah: coś się w moim życiu zmienia

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2015 23:10
- Muszę odbyć pewną podróż życiową, by zdecydować się na wydanie kolejnej płyty. Muszę zebrać pewne doświadczenia, nabrać do nich dystansu, nazwać emocje... To trwa. - mówi Kayah.
Audio
  • Kayah: coś się w moim życiu zmienia (Markomania/Trójka)
6 listopada Kaya wyda reedycję płyty Kamień sprzed 20 lat. Materiał będzie dostępny zarówno na CD, jak i na płycie winylowej
6 listopada Kaya wyda reedycję płyty "Kamień" sprzed 20 lat. Materiał będzie dostępny zarówno na CD, jak i na płycie winylowejFoto: mat. promocyjne

Kayah opowiada w "Markomanii" o trasie koncertowej, która jest prezentem dla jej wiernych fanów i która rozpocznie się w urodziny artystki, 5 listopada.

Tu można posłuchać całej pierwszej godziny "Markomanii" >>>

- Ten rok jest dosyć ciężki dla mnie, no ale żyję nadzieją, w końcu weszliśmy teraz wszyscy w nowy rok numerologiczny, ja weszłam w trójkę. Nabieram rozpędu i czuję, że coś się w tym moim życiu zmienia - przyznaje artystka.

Tu można posłuchać całej pierwszej godziny "Markomanii" >>>

Kayah mówi o swoich planach zarejestrowania wyjątkowego materiału, który zagrała niedawno z przyjaciółmi w Izraelu, oraz zwierza się, że ostatnio wszyscy mówią do niej... "ciociu". W audycji możemy też posłuchać mniej znanych utworów piosenkarki.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Kayah
Data emisji: 17.10.2015
Godzina emisji: 11.12

fbi/mm

Czytaj także

Kayah o płycie "Transoriental Orchestra": przeciw ksenofobii i rasizmowi

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 13:42
Pracując nad najnowszą płytą Kayah dużo podróżowała, bo "Transoriental Orchestra" to zbiór pieśni żydowskich z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu. – Śpiewam m.in. po hebrajsku, w jidysz, ladino, po arabsku – mówiła w Trójce Kayah.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kayah - "Zebra": ten sukces jej się należał

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 18:18
- Dwa utwory "zrobiły" ten album, czyli "Na językach" i "Supermenka". To były także wielkie przeboje na naszej "Liście" w Trójce. Radiowym hitem jest również "Moja sukienka", którą do tej pory gramy - mówi Marek Niedźwiecki o utworach z płyty "Zebra". O drugim albumie Kayah mówiliśmy w audycji "Historia pewnej płyty".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lady Pank - mocny, rockowy debiut

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2015 17:24
- Grupa Lady Pank powstała z pragnienia Andrzeja Mogielnickiego. Marzył, żeby stworzyć zespół rockowy z prawdziwego zdarzenia - mówi Maria Szabłowska w audycji "Historia pewnej płyty".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Louane Emera śpiewa i mówi o "Imagine"

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 14:21
Francuska wokalistka mimo młodego wieku ma na koncie sporo sukcesów, nie tylko muzycznych. W rozmowie z Markiem Niedźwieckim opowiedziała m.in. o tym, dlaczego odważyła się nagrać na nowo przebój Johna Lennona.
rozwiń zwiń