X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Julia Pietrucha i jej zupełnie nowe oblicze

Znana i lubiana aktorka tym razem postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. Nie tylko napisała teksty i skomponowała melodie, ale też zaśpiewała, a nawet zagrała na ukulele.
Fragment okładki płyty Parsley, czyli debiutanckiego krążka Julii Pietruchy
Fragment okładki płyty "Parsley", czyli debiutanckiego krążka Julii Pietruchy Foto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Julia Pietrucha i jej zupełnie nowe oblicze
Opis

Znana i lubiana aktorka tym razem postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. Nie tylko napisała teksty i skomponowała melodie, ale też zaśpiewała, a nawet... zagrała na ukulele.

Efekt tej pracy usłyszeć można na jej debiutanckim albumie "On my own". Skąd taka zmiana zainteresowań? Jak mówiła w Trójce aktorka, miłość do muzyki to tak naprawdę w jej życiu nic nowego. - Od kiedy zabrałam starszej siostrze gitarę i zaczęłam się uczyć na niej grać, pojawiały się w mojej głowie melodie i teksty, które zbierałam do szuflady - przyznała.

W audycji usłyszeć można fragmenty płyty Julii Pietruchy, a także opowieść o tym jak powstawał krążek i jaki wpływ na ten proces miała motocyklowa podróż aktorki po Azji.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Julia Pietrucha
Data emisji: 9.04.2016
Godzina emisji: 11.15

ei/mp

Playlista
Tagi

Playlista