X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Maria Jopek i Kuba Badach dziennikarzami w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 16:15
Znamy ich przede wszystkim jako znakomitych wokalistów. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jakiej muzyki słuchają na co dzień Anna Maria Jopek i Kuba Badach? Będzie się można o tym przekonać w najbliższe październikowe weekendy. A to dlatego, że wspomniani artyści przyjęli zaproszenie Programu 3 do poprowadzenia – w zastępstwie Marka Niedźwieckiego, który przebywa na urlopie w ukochanej Australii – jego autorskiej audycji "Markomania".
Anna Maria Jopek i Kuba Badach jako dziennikarze muzyczni? Zapraszamy do słuchania
Anna Maria Jopek i Kuba Badach jako dziennikarze muzyczni? Zapraszamy do słuchania Foto: W. Kusiński/ PR

Kuba Badach od wielu lat z powodzeniem muzykuje i śpiewa w swoim pop-rockowym zespole Poluzjanci oraz około-jazzowym projekcie Bernarda Maselego – The Globetrotters. Współpracował też z wieloma artystami polskiej sceny rozrywkowej, takimi jak m.in. Kayah, Robert Janson, Ania Szarmach, Dorota Miśkiewicz i grupa Carrantuohill. Czy tak szerokie zainteresowania muzyczne utalentowanego wokalisty to przypadek? Odpowiedź na to pytanie słuchacze Trójki znajdą w sobotę 15 października, podczas najbliższego wydania "Markomanii", do której muzykę wybierze i o niej opowie właśnie Kuba Badach.

Natomiast 29 października w roli muzycznej dziennikarki zadebiutuje w Trójce Anna Maria Jopek – znakomita wokalistka specjalizująca się w brzmieniach z okolic jazzu, soulu i world music. Jak zapowiada artystka, w jej "Markomanii" nie zabraknie muzyki, którą kocha i która ją inspiruje.

Ponadto 5 listopada audycję tę poprowadzi gościnnie Marcin Kydryński, gospodarz znanej i lubianej przez słuchaczy Trójki niedzielnej "Siesty".

Natomiast na 22 października szykujemy prawdziwą niespodziankę i być może zarazem dziennikarski debiut roku – znanej wokalistki lub wokalisty – w roli prowadzącego „Markomanię”. Rozmowy trwają, dlatego nazwisko tej osoby podamy w najbliższym możliwym czasie – zapowiada tajemniczo Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Trójki.

"Markomanii" można słuchać na antenie Trójki w każdą sobotę w godz. 10.05-12.00.