X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ania Rusowicz: zrozumiałam swoje przeznaczenie

- Już chyba zrozumiałam swoje przeznaczenie. Na polskim rynku muzycznym nie ma osoby, która by mogła kultywować tradycję muzyki lat 60. i 70. Ja z chęcią po tę muzykę sięgam i już z tym nie walczę - mówi Ania Rusowicz w audycji "Markomania" nadawanej z Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie.
Ania Rusowicz
Ania RusowiczFoto: Andrzej Szozda/PR
O Audycji
Tytuł Markomania 18 lutego godz. 11:09 18.02.2017 11:09
Opis

Artystka opowiada Markowi Niedźwieckiemu o tym, jak jej się mieszka na co dzień w Szklarskiej Porębie oraz zdradza, który z zimowych sportów jest jej bliski. Wielu fanów artystki może być zaskoczonych...

Ania Rusowicz mówi też o tym, jak wspomina swój występ na wielkim ekranie. W filmie "Sztuka kochania" zagrała bowiem rolę piosenkarki sprzed kilku dekad.

Zapraszamy do wysłuchania całej drugiej godziny "Markomanii", podczas której Marek Niedźwiecki rozmawia z artystką. Tutaj natomiast można znaleźć nagranie pierwszej godziny audycji - gośćmi Trójki byli Marian Dziędziel i Jadwiga Kuta.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Ania Rusowicz (wokalista)
Data emisji: 18.02.2017
Godzina emisji: 11.09

fbi-mk

Playlista
Tagi
Playlista