"Markomania" na otwarcie Trójkowego sezonu w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 12:30
Tym razem podczas wyjazdowej akcji specjalnej Marek Niedźwiecki poprowadził swoją autorską audycję muzyczną prosto z Sopotu.
Marek Niedźwiecki
Marek NiedźwieckiFoto: Maksymilian Murawski

Sopot to miasto szczególne dla Trójki – we wrześniu 2013 r., u zbiegu ulic Haffnera i Bohaterów Monte Cassino, otwarty został Plac Radiowej Trójki. Program 3 od lat współpracuje również z wieloma sopockimi instytucjami kulturalnymi – Sceną Kameralną Teatru Wybrzeże, Dworkiem Sierakowskich, Muzeum Sopotu, a wreszcie Teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Posłuchaj pierwszej godziny audycji z 1.07.2017>>>

Posłuchaj drugiej godziny audycji z 1.07.2017>>>

W sobotę 1 lipca dzień z Trójką w Sopocie rozpoczął się od "Markomanii" Marka Niedźwieckiego, w której - tradycyjnie - nie zabrakło nastrojowych piosenek. Nasze plenerowe studio odwiedzili Marcin Jacobson i Piotr Łyszkiewicz, którzy opowiadali m.in. o nadchodzących muzycznych atrakcjach, które będą miały miejsce w Sopocie i Trójmieście (m.in. Molo Jazz Festival i Ladies Jazz Festival).

Zapraszamy do słuchania nagrań audycji. 

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Data emisji: 1.07.2017
Godzina emisji: 10.05

ei

Czytaj także

Ray Wilson o najnowszych nagraniach i życiu w trasie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 13:30
- Dwa tygodnie temu zacząłem pisać piosenki na nową płytę. To jak praca na siłowni. Musisz coś wypracować, bo nic nie dzieje się samo - przyznaje gość Marka Niedźwieckiego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

LP3: Trójka w Sopocie, a Depeche Mode na czele listy

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 21:52
To było wyjątkowe wydanie "Listy Przebojów Programu Trzeciego", bo ze słuchaczami spotkaliśmy się w Sopocie. A na miejscu pierwszym w naszym zestawieniu po raz kolejny Depeche Mode.
rozwiń zwiń