X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Markomania" prosto z festiwalu Trójka Górom

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2018 12:00
Honorowy prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów Julian Gozdowski opowiadał w audycji o zbliżającej się rywalizacji w ramach 42. Biegu Piastów. 
Marek Niedźwiecki
Marek NiedźwieckiFoto: materiały prasowe/Trójka Górom

– Najważniejszy bieg odbywa się na dystansie 50 km. W tej chwili zgłoszonych jest 1600 uczestników. To rekordowa liczba w Biegu Piastów. Zaistnieliśmy na świecie, jesteśmy w Światowej Lidze Biegów Długodystansowych, bardzo elitarnej grupie – przypominał w Trójce. 

Gościem Marka Niedźwieckiego była także Magda Trojanowska, autorka książki "Slow Life z widokiem na Śnieżkę, czyli Polna Zdrój". Kuba Strzyczkowski opowiadał o sekretach rzeźbienia w lodzie, a Piotr Stelmach zapraszał na wyjątkowe atrakcje w ramach festiwalu "Trójka Górom".

Ile liczą trasy narciarskie w okolicach Szklarskiej Poręby? Na jakie smakołyki warto się skusić w okolicy? Zapraszamy do wysłuchania audycji:

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji >>>

Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, filmy, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i kabarety, a wreszcie audycje na żywo – to wszystko czeka na słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia, mieszkańców Szklarskiej Poręby i turystów podczas Festiwalu "Trójka Górom". A tych, których nie dotrą do tego pięknego, sudeckiego kurortu, stacja z ul. Myśliwieckiej zaprasza w dniach 15-17 lutego na obszerne relacje z festiwalu na swojej antenie. Podczas tegorocznej odsłony Festiwalu Trójka i Szklarska Poręba świętują 20-lecie współpracy.  

*** 

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki 
Data emisji: 17.02.2017
Godziny emisji: 11.12, 12.08

gs/jp

.

Czytaj także

Program 3 Polskiego Radia zaprasza na festiwal "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 13:00
Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu "Trójka Górom", podczas której Program Trzeci PR i Szklarska Poręba świętują 20-lecie współpracy.
rozwiń zwiń