"Markomania" prosto z festiwalu Trójka Górom

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2018 12:00
Honorowy prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów Julian Gozdowski opowiadał w audycji o zbliżającej się rywalizacji w ramach 42. Biegu Piastów. 
Marek Niedźwiecki
Marek NiedźwieckiFoto: materiały prasowe/Trójka Górom

– Najważniejszy bieg odbywa się na dystansie 50 km. W tej chwili zgłoszonych jest 1600 uczestników. To rekordowa liczba w Biegu Piastów. Zaistnieliśmy na świecie, jesteśmy w Światowej Lidze Biegów Długodystansowych, bardzo elitarnej grupie – przypominał w Trójce. 

Gościem Marka Niedźwieckiego była także Magda Trojanowska, autorka książki "Slow Life z widokiem na Śnieżkę, czyli Polna Zdrój". Kuba Strzyczkowski opowiadał o sekretach rzeźbienia w lodzie, a Piotr Stelmach zapraszał na wyjątkowe atrakcje w ramach festiwalu "Trójka Górom".

Ile liczą trasy narciarskie w okolicach Szklarskiej Poręby? Na jakie smakołyki warto się skusić w okolicy? Zapraszamy do wysłuchania audycji:

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji >>>

Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, filmy, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i kabarety, a wreszcie audycje na żywo – to wszystko czeka na słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia, mieszkańców Szklarskiej Poręby i turystów podczas Festiwalu "Trójka Górom". A tych, których nie dotrą do tego pięknego, sudeckiego kurortu, stacja z ul. Myśliwieckiej zaprasza w dniach 15-17 lutego na obszerne relacje z festiwalu na swojej antenie. Podczas tegorocznej odsłony Festiwalu Trójka i Szklarska Poręba świętują 20-lecie współpracy.  

*** 

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki 
Data emisji: 17.02.2017
Godziny emisji: 11.12, 12.08

gs/jp

.

Czytaj także

Program 3 Polskiego Radia zaprasza na festiwal "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 13:00
Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu "Trójka Górom", podczas której Program Trzeci PR i Szklarska Poręba świętują 20-lecie współpracy.
rozwiń zwiń