X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dariomania" Darii Zawiałow

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 13:00
W tym wyjątkowym wydaniu "Markomanii" Daria Zawiałow, zastepując Marka Niedźwieckiego, po raz pierwszy w życiu poprowadziła audycję na żywo. A wszystko to na antenie Trójki!
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Aleksandra Budka/PR

Okrzyknięta odkryciem sceny alternatywnej Daria Zawiałow debiutowała w 2016 roku singlem "Malinowy chruśniak". Wyśpiewała nim sobie nagrodę w Konkursie Debiutów w Opolu, a rok później ukazał się jej pierwszy krążek "A kysz!" doceniony przez słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Otrzymała 5 nominacji do Nagrody Muzycznej Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Alternatywa, Utwór Roku (za utwory "Na skróty" oraz "Jeszcze w zielone gramy") oraz Teledysk Roku.

Piosenka "Jeszcze w zielone gramy" ze słowami Wojciecha Młynarskiego i muzyką Jerzego Matuszkiewicza w interpretacji Darii Zawiałow powstała na potrzeby filmu "Plan B" Kingi Dębskiej. Słuchacze Trójki pokochali cover Darii, który od 15 tygodni utrzymuje się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, w tym czterokrotnie w zestawieniu triumfował.

Daria Zawiałow przyznaje, że prywatnie jest słuchaczką Trójki, dlatego tym bardziej cieszy się z wyjątkowej roli prowadzącej sobotnią "Markomanię". Programem rządził muzyczny eklektyzm. Usłyszeliśmy ulubione utwory wokalistki, muzykę polskich i zagranicznych artystów, którzy ją fascynują i inspirują.

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji "Markomania" z 17 marca 2018 r. >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji "Markomania" z 17 marca 2018 r. >>>

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Daria Zawiałow
Data emisji: 17.03.2018
Godzina emisji: 11.08, 12.07

ml/mk

Czytaj także

Daria Zawiałow: gramy Młynarskiego ku pokrzepieniu serc

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 12:00
– Nie spodziewałam się, że moja wersja "Jeszcze w zielone gramy" zostanie tak odebrana. Ludzie, którzy nie znali mojej muzyki dzięki temu utworowi zaczęli słuchać także mojego autorskiego materiału – mówi Daria Zawiałow.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Makowicz: codziennie pracuję nad muzyką

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 12:00
Gościem audycji był Adam Makowicz. 16 marca miała premierę jego płyta pt. "Swinging Ivories", wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.
rozwiń zwiń