X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławek Uniatowski: dostaję wiadomości, że warto było czekać

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2018 13:00
Gościem Marka Niedźwieckiego był Sławek Uniatowski, który opowiedział o świeżo wydanym debiutanckim albumie "Metamorphosis".
Audio
  • Sławek Uniatowski o płycie "Metamorphosis" (Markomania/Trójka)
Sławek Uniatowski i Marek Niedźwiecki w studiu Trójki
Sławek Uniatowski i Marek Niedźwiecki w studiu TrójkiFoto: Darek Kawka

image1 uniatowski 1200.jpg
Sławek Uniatowski: na dobre rzeczy trzeba czekać

W marcu promował singiel "Honolulu", a teraz powrócił na Myśliwiecką 3/5/7 z całym albumem. Sławek Uniatowski czekał na swój fonograficzny debiut 13 lat. Płyta "Metamorphosis" ukazała się 20 kwietnia i to właśnie utwory z pierwszego autorskiego krążka artysty usłyszeliśmy w sobotę na antenie Trójki.

– Dostaję sporo wiadomości, że warto było czekać te 13 lat. To chyba najpiękniejsza rzecz, jaką mogę usłyszeć – mówił Sławek Uniatowski.

W autorskiej audycji Marka Niedźwieckiego artysta opowiadał o tym, jak powstawał album, wspominał współpracę z Tomaszem Organkiem i obiecał, że na kolejny krążek słuchacze nie będą musieli ponownie czekać 13 lat.

Sławek Uniatowski zdradził również, że wkrótce na rynku pojawi się płyta Zbigniewa Wodeckiego. – Zbyszek ją zaczął, ale nie dokończył. Powiedział tak: wyjdę ze szpitala i machniemy to w dwie godzinki. Muzyka powstała, ale nie nagrał wokali. Na szczęście coś tam się ostało i usłyszymy go na tej płycie – opowiadał gość Marka Niedźwieckiego.

Kiedy planowana jest premiera wspomnianego albumu? Kogo jeszcze będzie można na nim usłyszeć? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Sławek Uniatowski
Data emisji: 12.05.2018
Godzina emisji: 12.08

mk