X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Leski w roli prowadzącego "Markomanię"!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 13:00
Nowy prowadzący? To tylko druh zastępowy! W sobotę 11 sierpnia w zastępstwie Marka Niedźwieckiego "Markomanię" poprowadził Leski.
Leski w studiu Trójki
Leski w studiu TrójkiFoto: Ola Budka/PR

Nowa tradycja głosi, iż pod nieobecność Marka Niedźwieckiego mikrofon w sobotnim programie przejmują artyści. Teraz przyszła kolej na Leskiego, którego nieco zaskoczyliśmy propozycją wcielenia się w rolę radiowego prezentera.

– Jak to jest poprowadzić audycję w radiowej Trójce? Nigdy nie zadawałem sobie takiego pytania, ponieważ przekraczało ono moje zdolności fantazjowania. Życie jednak wciąż nie przestaje mnie zaskakiwać! Wybrałem muzykę z różnych gatunkowych tygli! Nie mogę się doczekać, kiedy się nią podzielę – zapowiadał przed audycją.

Jak mu poszło? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji:

Tu można posłuchać pierwszej godziny "Markomanii" z 11 sierpnia >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny "Markomanii" z 11 sierpnia >>>

Leski to kompozytor, autor tekstów i wokalista. W czerwcu tego roku ukazał się jego drugi album "Miłość. Strona B", a na najnowszy singiel z płyty, czyli utwór "Pocisk" można głosować na "Liście przebojów Trójki".

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Leski
Data emisji: 11.08.2018
Godzina emisji: 11.08

Zobacz więcej na temat: Trójka Leski