X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kozidrak: Niełatwo dziś o dobre piosenki

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 13:44
- Jakość jest dla mnie najważniejsza, pewnie dlatego tak długo szukałam dobrych kompozycji, które mnie zainspirują do pisania tekstów na nową płytę - mówi piosenkarka Beata Kozidrak.
Audio
Bajm
Bajm Foto: mat. prasowe

O pracy nad nową płytą - "Blondynką" - Beata Kozidrak opowiedziała w rozmowie z Markiem Niedźwieckim. Wokalistka Bajm podkreśliła, że ważny jest dla niej spójny przekaz całej płyty, by nie było gorszych i lepszych utworów. - Te jedenaście piosenek jest twórczo przemyślanych, jestem też bardzo dumna z tekstów, podpisuję się pod każdym - wyjaśniła Beata Kozidrak w "Markomanii".

/

"Blondynka" to pierwszy od dziewięciu lat album studyjny grupy, a także jedna z najbardziej osobistych płyt Kozidrak. Album wydany 21 marca już osiągnął status złotej płyty!

- W warstwie muzycznej i aranżacyjnej chcieliśmy pokazać na co nas stać, by były to brzmienia nowoczesne. Aranżacją zajął się Michał Grymuza, ale współpracowaliśmy z wieloma osobami, których praca wiele dała - podkreśliła. Wśród nich byli m.in. Brad Blackwood i Brian Byrne.

W rozmowie z Markiem Niedźwieckim Beata Kozidrak przyznała, że czeka już na koncerty, na możliwość zobaczenia reakcji słuchaczy na nowe utwory.
- Przepraszam, powinnam to zrobić na początku - wszystkiego najlepszego dla całej Trójki i jej wiernych słuchaczy - dodała pamiętając o 50. urodzinach Programu Trzeciego.

Co Beata Kozidrak sądzi o trójkowej Liście Przebojów i jak wygląda współpraca między członkami Bajmu dowiesz się słuchając całej Rozmowy Beaty Kozidrak z Markiem Niedźwieckim. "Markomania" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po 10. 

Zobacz więcej na temat: Bajm Beata Kozidrak MUZYKA

Czytaj także

Sex Pistols nie zagrają na igrzyskach z powodów... finansowych

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 10:42
Zespół został zaproszony do występu podczas ceremonii zamknięcia latem tego roku w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rock - białoruski wyraz wolności

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 18:00
Na Białorusi tych, którzy walczą o wolność spycha się na boczny tor, a nawet zamyka w więzieniach. Chęć zmiany tej sytuacji mogą wyśpiewać na festiwalu organizowanym na Lubelszczyźnie. Rock jest ich wołaniem o pomoc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Największe załamanie w karierze Madonny

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 16:33
W ubiegłym tygodniu najnowszy album artystki zadebiutował na 1 miejscu amerykańskiego zestawienia Billboard 200, dzięki 350 tys. sprzedanych płyt.
rozwiń zwiń