X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Eastwood zagra na Starówce!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 13:25
- Staramy się zapraszać interesujących muzyków, często takich, którzy jeszcze nie mieli okazji zaprezentować się polskiej publiczności - opowiada Iwona Strzelczyk-Wojciechowska i zaprasza na wakacyjne podróże muzyczne podczas festiwalu Jazz na Starówce.
Audio
  • Iwona Strzelczyk-Wojciechowska zaprasza na 18. edycję festiwalu Jazz na Starówce

Osiemnasta edycja Międzynarodowego Plenerowego Festiwalu Jazz na Starówce rozpocznie się koncertem katalońskiego pianisty Xaviera Dotrasa . Koncerty w każdą sobotę aż do 25 sierpnia.

Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem fortepianu, ponieważ kolejni wspaniali pianiści wystąpią w tym roku. - Już dziś Xavier Dotras Trio. Znakomity pianista hiszpański, który bardzo ciekawie łączy muzykę jazzową, klasyczną, flamenco i bossa novę. Wirtuoz włoskiego fortepianu Danilo Rea , który też bardzo ciekawie łączy jazz i muzykę klasyczną, choć porusza się w różnych rejonach stylistycznych. Będzie polskie odkrycie jazzowe, pianista, którego nie trzeba przedstawiać - Paweł Kaczmarczyk i nowe odkrycie europejskiej sceny jazzowej - Michael Wollny - opowiada Iwona Strzelczyk-Wojciechowska .

Gość Marka Niedźwieckiego podkreśla, że polska publiczność jest bardzo zainteresowana koncertem Kyle'a Eastwooda, który wystąpi na Rynku Starego Miasta 11 sierpnia. - Jest uznanym już muzykiem jazzowym, gra na kontrabasie, na gitarze basowej, komponuje nie tylko muzykę jazzową, ale i filmową. "Popełnił" muzykę do sześciu filmów ojca. Na ostatniej płycie "Metropolitan" koproducentem jest Erin Davis, syn Milesa - mówi gość Trójki.
Kto jeszcze wystąpi podczas tegorocznej edycji festiwalu Jazz na Starówce, dowiesz się słuchając całej rozmowy Marka Niedźwieckiego z Iwoną Strzelczyk-Wojciechowską .

(ed)

Czytaj także

Syn Clinta Eastwooda zagra w Warszawie!

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 16:30
W "Muzycznej Jedynce" zaprosiliśmy na 18. edycję festiwalu "Jazz na Starówce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eastwood w Warszawie!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2012 10:58
Koncertem katalońskiego pianisty Xaviera Dotrasa rozpoczyna się dziś 17. edycja Międzynarodowego Plenerowego Festiwalu Jazz na Starówce. Koncerty w każdą sobotę aż do 25 sierpnia.
rozwiń zwiń