Zaskakująca wolta Ani Szarmach

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 09:08
- Nie podejrzewałam, że mogę nagrać taką płytę – w rozmowie z Markiem Niedźwieckim wokalistka opowiadała o swoim nowym albumie "Pozytywka".
Audio
Ania Szarmach
Ania SzarmachFoto: Lament/Wikipedia

Wokalistka znana z melancholijnych interpretacji zaskakuje nas nowym albumem, który przepełnia energetyczne rockowe brzmienie. Jak sama przyznaje jest to efekt spontanicznych eksperymentów w studiu i na próbach. – Kiedy razem z zespołem pracuję nad piosenkami sama nie do końca wiem, jakie będą, często efekty są zaskakujące – mówiła Ani Szarmach w "Markomanii".

/

W nagrywaniu "Pozytywki" udział wzięli znamienici goście.  Marek Niedźwiecki zwrócił uwagę na udział chóru gospel SOUND‘N’GRACE. Jak stwierdziła wokalistka współpraca z muzykami nadała wydawnictwu zupełnie inny charakter. – Tym razem chciałam nagrać płytę bardziej uniwersalną, która by mówiła nie tylko o relacjach, miłości, ale też więcej o drugim człowieku. Myślę, że to słychać, zwłaszcza w partiach chóralnych – przyznaje wokalistka.

Co Ania Szarmach sądzi o twórczości Johna Mayera, czego nauczyła ją współpraca ze znanymi wokalistkami (m.in. Edytą Górniak) zanim zajęła się swoich karierą solową oraz jakie są jej najbliższe muzyczneplany dowiesz się słuchając całej rozmowy !

"Markomania" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po godz. 10.00.

(szr)

Czytaj także

Laureatka "Szansy na sukces" i jej podróże "A2"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 17:43
- Po "Szansie na sukces" przestałam być osobą anonimową, trochę mnie to przytłoczyło - przyznaje Viola Brzezińska w rozmowie z Markiem Niedźwieckim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deer Project i pięknie zatrzymany czas

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2013 13:57
- Wszyscy jesteśmy bardzo zabiegani. Stwierdziliśmy, że fajnie by było zrobić coś z czasem, żeby się chociaż na chwilę zatrzymać, stąd tytuł płyty: "Stop The Time" - mówi Maciej Jeleniewski, producent albumu Deer Project.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kogo tym razem zaczaruje Magda Umer?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2013 14:41
Na najnowszej płycie artystki "Wciąż się na coś czeka" znalazły się dwa utwory zaśpiewane przez nią w duetach. To zapowiedź kolejnego wydawnictwa Magdy Umer, którą, goszcząc u Marka Niedźwieckiego, zdradziła, z kim tym razem zaśpiewa.
rozwiń zwiń