Jak śpiewają Poniedzielski i Podsiadło?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 19:11
- Wiążę z dworcem wiele radosnych wspomnień. Gdy powstawał, to były lata mojej młodości- mówi Andrzej Poniedzielski, jeden z gości specjalnego wydania "Listy osobistej".
Audio
Dawid Podsiadło, Andrzej Poniedzielski i Piotr Metz
Dawid Podsiadło, Andrzej Poniedzielski i Piotr MetzFoto: Katarzyna Goleniewska/PR
Tytuł Jak śpiewają Poniedzielski i Podsiadło?
Opis

 - Wiążę z dworcem wiele radosnych wspomnień. Gdy powstawał, to były lata mojej młodości - mówi Andrzej Poniedzielski, jeden z gości specjalnego wydania "Listy osobistej".

 - Od dworca zaczęła się moja twórczość. To był jednak dworzec autobusowy w Kielcach. Zauważyłem, że słowo może być zaczątkiem dramatu, zacząłem pisać - opowiada artysta.

Z kolei Katarzyna Łochowska dodaje, że na dworzec nie zapuszcza się w nocy, ale w dzień namiętnie gapi się tu na ludzi. Czy Dawid Podsiadło ma podobne doświadczenia? W audycji można też posłuchać wspólnego występu artystów. Zapraszamy!

Posłuchaj drugiej części "Listy osobistej">>>

Posłuchaj trzeciej części "Listy osobistej">>>

***

Tytuł audycji: Lista osobista 
Materiał przygotował: Piotr Metz
Goście: Dawid Podsiadło, Andrzej Poniedzielski Katarzyna Łochowska
Data emisji: 5.12.2015
Godzina emisji: 20.08

mp

 Playlista
Tagi

Czytaj także

40 lat minęło. Kto by pomyślał?

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 23:04
Program 3 Polskiego Radia przyłączył się do obchodów 40. urodzin dworca Warszawa Centralna. Z tej okazji Trójka przygotowała niezwykłe muzyczne prezenty dla szanownego jubilata, jego gości oraz słuchaczy - mieszkańców stolicy, podróżnych i turystów. Zaczęło się w piątek od "Listy Przebojów", którą poprowadził Marek Niedźwiecki.
rozwiń zwiń