X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Błysk" wyzwala muzyczne emocje?

- Nagrywanie płyty to święto albo obóz harcerski. Tak to odbieramy. Zawsze wyjeżdżamy, żeby rejestrować albumy - mówią muzycy grupy Hey.
Katarzyna Nosowska w studiu im. Agnieszki Osieckiej opowiadała wraz z kolegami z zespołu Hey o pracy nad nową płytą
Katarzyna Nosowska w studiu im. Agnieszki Osieckiej opowiadała wraz z kolegami z zespołu Hey o pracy nad nową płytąFoto: Jacek Konecki/PR
O Audycji

Tytuł "Błysk" wyzwala muzyczne emocje?
Opis

- Nagrywanie płyty to święto albo obóz harcerski. Tak to odbieramy. Zawsze wyjeżdżamy, żeby rejestrować albumy - mówią muzycy grupy Hey.

Dodają, że proces rejestracji płyty jest procesem twórczym. - Pracujemy nad nim razem, staramy się wybierać najlepsze partie instrumentalne - opowiadają.

_DSC0019.JPG
Hey w Trójce

Artyści gościli w specjalnym wydaniu "Listy osobistej" prowadzonym ze studia im. Agnieszki Osieckiej. Opowiadali Piotrowi Metzowi i publiczności o tym, jak powstawała ostatnia płyta Hey "Błysk".

Jakie były inspiracje grupy Hey? Czy "Błysk" wywołuje muzyczne emocje u Kasi Nosowskiej? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Lista osobista 
Prowadzi: Piotr Metz
Goście: muzycy grupy Hey
Data emisji: 23.04.2016
Godzina emisji: 20.07

mp/gsPlaylista
Tagi

Playlista