X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Płyń" - projekt Piotra Roguckiego i Romy Gąsiorowskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 21:52
Projekt "Płyń" jest formą sceniczną z muzyką na żywo, łączącą w sobie różne dziedziny sztuki (teatr, muzyka, video-art, kolaż, film i performance). Projekt powstał na podstawie tekstu i muzyki z albumu "J.P. Śliwa" Piotra Roguckiego, natomiast reżyserią zajęła się Roma Gąsiorowska.
Audio
  • "Płyń" - projekt Piotra Roguckiego i Romy Gąsiorowskiej (Lista osobista/Trójka)
Fragment plakatu promującego spektakl Płyń
Fragment plakatu promującego spektakl "Płyń"Foto: mat. promocyjne

- "J.P Śliwa" to była inspiracja, baza. Muzyka i teksty istnieją w tym wydarzeniu, ale dokładamy do tego wideoarty, aktorów. To niezależna forma autonomicznej wypowiedzi artystów. Każdego, kto został do tego projektu zaproszony - mówi Roma Gąsiorowska. - Premiera odbędzie się w słynnej Stodole w Warszawie - dodaje Piotr Rogucki.

Według artysów "Płyń" to otwarty dialog z publicznością nad zmieniającą się rolą artysty we współczesnym świecie, komentujący aktualne tematy poruszane przez media. Główny bohater, Jan Paweł Śliwa żyje w przeświadczeniu, że ma dokonać rzeczy wielkich. Bezskutecznie próbuje zaistnieć w świadomości tłumu, szuka swojego powołania i sposobu na wyrażenie siebie poprzez sztukę. Charakter nieudacznika i frustrata doprowadza go do aktu terrorystycznego, który traktuje jako dzieło sztuki. Twórcy starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, co jest ważne w świecie, w którym zanikają ideały, wiara i humanitaryzm.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy Piotra Metza z Romą Gąsiorowską i Piotrem Roguckim.

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Goście: Piotr Rogucki i Roma Gąsiorowska
Data emisji:
21.01.2016 
Godzina emisji:
20.14

mat. promocyjne/mp

Czytaj także

Piotr Rogucki i bolączki romantycznego niespełnienia

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 11:52
- Zainspirowały mnie książki, teatr czystej formy Witkacego i moje własne doświadczenia - opowiada o najnowszej płycie "J.P. Śliwa" Piotr Rogucki.
rozwiń zwiń