X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Herbie Hancock o odkrywaniu nowych dróg

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 14:08
- Trzeba mieć odwagę, żeby złamać zasady, swój normalny sposób myślenia, bo wtedy zagłębiamy się w niespodziewane obszary, musimy wyznaczyć nowe ścieżki, przez które ciężko się przechodzi - przyznaje muzyk.
Audio
  • Herbie Hancock o odkrywaniu nowych dróg (Lista osobista/Trójka)
Herbie Hancock
Herbie Hancock Foto: PAP/DPA/Lutz Knauth

Herbie Hancock nie ukrywa, że zrobienie tego jest niemożliwe, jeśli nie masz takiej silnej wewnętrznej potrzeby. Jego zdaniem tego typu odwaga pochodzi z najgłębszych doświadczeń życiowych. - Kilka razy miałem szczęście, że odkrywałem coś w rodzaju nowego początku - mówi rozmówca Piotra Metza. 

Amerykański pianista, kompozytor i aranżer jest główną gwiazdą tegorocznego Młyn Jazz Festival w Katowicach, który rozpoczyna się 6 lipca. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z artystą, w której Herbie Hancock opowiadał także, jak to się stało, że nuty pomylone na koncercie odmieniły życie jego i innych muzyków. 

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Gość: Herbie Hancock (pianista, kompozytor, aranżer)
Data emisji:
1.07.2017 
Godzina emisji:
19.50, 20.31

gs/mc