X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy. "Okazało się, że bardzo wiele nas łączy"

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 09:00
Dzień przed występem w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego artyści gościli przy Myśliwieckiej 3/5/7.
Audio
  • Sting i Shaggy gośćmi Piotra Metza (Lista osobista/Trójka)

W najbliższą niedzielę 15 kwietnia o godz. 19.00 na scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wystąpią Sting i Shaggy. Dzięki publicznemu nadawcy będzie można obejrzeć i wysłuchać koncert jednego z ulubionych artystów Polaków w duecie z jamajskim wokalistą. Transmisja wideo w portalu PolskieRadio.pl, występ usłyszymy również na antenie Jedynki, Trójki i Czwórki

To niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio będzie przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy'ego z utworami z płyty "44/876". Jest to pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego albumu. Ponadto w repertuarze znajdą się piosenki z dorobku kultowej grupy The Police, w której karierę rozpoczął Sting.

Dzień przed warszawskim koncertem obaj artyści gościli u Piotra Metza.

 Poznaliśmy się dwa lata temu przy okazji nagrywania piosenki "Don't Make Me Wait". Okazało się, że mamy ze sobą bardzo wiele wspólnego i tak powstała płyta "44/876" – wspominał Shaggy

To nie jest album reggae. To płyta pop z wieloma muzycznymi stylami – dodał Sting.

Sting mówił także o obecności reggae na Wyspach Brytyjskich, a Shaggy zdradził, jaką piosenkę The Police usłyszał jako pierwszą. Rozmówcy Piotra Metza nie tylko odpowiadali na pytania dotyczące muzyki, ale także… oglądali telewizję w Trójkowym studiu. Co przykuło ich uwagę? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której nie zabrakło znanych utworów w nieoczywistych wersjach.

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Goście: StingShaggy
Data emisji:
 14.04.2018 
Godzina emisji: 
20.06

mk

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Sting shaggy