Jakie atrakcje czekają na uczestników festiwalu Soundedit?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 21:00
– Trudno w to uwierzyć, ale już po raz 10. pragnę zaprosić Trójkowych słuchaczy do Łodzi na niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit. Przez te 10 lat udało się gościć w Łodzi gwiazdy z listy marzeń, bo odwiedzili nas m.in. Tony Visconti i Bill Laswell – podkreślił Maciej Werk, dyrektor festiwalu.
Audio
  • Co w tym roku znajdzie się w programie festiwalu Soundedit (Lista osobista/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Anna Om/shutterstock.com

Kogo w tym roku będziemy mogli usłyszeć w Łodzi? – 1 czerwca ukazuje się nowy album formacji Morcheeba zatytułowany "Blaze Away". To bardzo dobra płyta, już ją słyszałem. Zespół jest uwielbiany w Polsce. Zagrają u nas 26 października – zdradza gość "Listy osobistej".

– Przez te wszystkie lata wspiera nas zarówno miasto Łódź, jak i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, województwo łódzkie i Stowarzyszenie Autorów ZAIKS. To dzięki tym instytucjom możemy funkcjonować i przybliżać ideę tej znakomitej grupy twórczej, jaką są producenci – przypominał Maciej Werk. Jak dodał, na festiwalu nie brakuje warsztatów i innych możliwości rozszerzania swojej wiedzy. Nowością tego roku będą warsztaty dla dzieci.  

Gdzie odbędzie się koncert zespołu Morcheeba? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Goście: Maciej Werk (dyrektor festiwalu Soundedit)
Data emisji:
 21.04.2018 
Godzina emisji: 
20.13

gs/mk

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piotr Metz Trójka