X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fragmenty "Koncertu dla Niepodległej" w "Liście osobistej"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2018 22:00
Tomasz Żąda rozmawiał w audycji z wykonawcami, którzy wystąpili podczas tego wydarzenia słowno-muzycznego, a także zaprezentował fragmenty koncertu. 
Koncert dla Niepodległej zainaugurował centralne obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na zdjęciu Marek Piekarczyk (P) i Sebastian Karpiel-Bułecka
"Koncert dla Niepodległej" zainaugurował centralne obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na zdjęciu Marek Piekarczyk (P) i Sebastian Karpiel-BułeckaFoto: PAP/Paweł Supernak

Tu można wysłuchać pierwszej godziny "Listy osobistej" z 10 listopada >>>

Tu można wysłuchać drugiej godziny "Listy osobistej" z 10 listopada >>>

Tu można wysłuchać trzeciej godziny "Listy osobistej" z 10 listopada >>>

"Koncert dla Niepodległej" na stadionie PGE Narodowym to imponujące wydarzenia słowno-muzyczne z udziałem wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Usłyszeliśmy utwory, które towarzyszyły Legionom Polskim, walczącym na Monte Cassino żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabrakło piosenek, które dodawały nadziei walczącym z totalitarną władzą, a także tych, które towarzyszyły chwilom radosnym – na dancingach i w dyskotekach.

Mozaika-Niepodlegla-12-07-2018.jpg
Polska Niepodległa

 

Własne aranżacje znanych utworów przygotowali między innymi: Kamil Bednarek, Aleksandra Kurzak, Adam Bałdych, L.U.C., Muniek Staszczyk, Natalia Nykiel, Sebastian Karpiel-Bułecka, Mateusz Ziółko, Jan Pietrzak, Milo Kurtis, Sławek Uniatowski, Natalia Szroeder, Darek Malejonek i Maleo Reggae Rockers. Na scenie zobaczyliśmy też m. in. Marka Piekarczyka, Michała Kowalonka, Andrzeja Lamperta, Olgę Szomańską, Kasię Moś, Stanisławę Celińską, Małą Armię Janosika, Sound’n’Grace, Tulię, zespół Mazowsze, Warszawskie Combo Taneczne, Warszawską Orkiestrę Sentymelntalną i zespół SBB. 

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Programu "Niepodległa" przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi:  
Tomasz Żąda
Data emisji: 10.11.2018 
Godzina emisji: 
19.11, 20.09, 21.08


Czytaj także

Święto Niepodległości. Jakie życzenia sobie złożymy?

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 02:00
Za chwilę Dzień Niepodległości. Ten jedyny raz będziemy świętowali jej setną rocznicę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

100-lecie odzyskania niepodległości w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 18:20
Już w najbliższą niedzielę będziemy świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do słuchania specjalnych audycji przygotowanych z tej okazji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"100 lat Polski niepodległej". Historia i teraźniejszość

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 17:15
Świętując setną rocznicę niepodległości spróbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie, co znaczy ona dla nas dzisiaj. O jej wadze mówili m.in. Anna Dymna, Krzysztof Zanussi, Janusz Majewski, Zygmunt Miłoszewski, Antoni Libera, Jan A. P. Kaczmarek, Robert Górski, Jan Englert, Andrzej Seweryn.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie z Ojcami Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 13:00
Głównym rozmówcą programu był prof. UW Michał Kopczyński. Osią rozmowy byli Ojcowie Niepodległości "wywoływani" niejako przez zwiedzającą Warszawę reporterkę Trójki, Gabrielę Darmetko.
rozwiń zwiń