X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aga Zaryan: w muzyce bardzo ważne są emocje

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 22:00
Trójkowe studio terenowe podczas Audio Video Show na PGE Narodowym odwiedziła Aga Zaryan, która opowiadała o swojej najnowszej płycie "High & Low".
Fragment okładki płyty High  Low Agi Zaryan
Fragment okładki płyty "High & Low" Agi ZaryanFoto: mat. promocyjne

– Tytuł "High & Low" oznacza życiowe górki i dołki. Miałam wiele różnych przeżyć przez ostatnie pięć lat i chciałam to opisać w swojej muzyce. Zaczęłam od tekstów, potem pączkowała muzyka. Taka równowaga dla mnie jest ważna: sięgać do genialnych utworów pisanych przez innych, ale jednocześnie tworzyć coś bardzo osobistego i własnego. Stąd autorska płyta, na której znajdują się również interpretacje cudzych utworów. Oprócz trzech coverów jest tu osiem naszych utworów i jeden freejazzowy, zupełnie improwizowany. To także nowe, bardzo ciekawe doświadczenie, które sprawia, że zastanawiam się, czy nie pójść również w taką stronę – opowiada wokalistka.


Okładka płyty "High & Low" Agi Zaryan Okładka płyty "High & Low" Agi Zaryan

Oprócz Agi Zaryan w audycji pojawił się również portugalski muzyk Pedro Segundo, który jest odpowiedzialny za nagranie instrumentów perkusyjnych na krążku "High & Low". Podzielił się on swoimi wrażeniami ze współpracy z Polką. 

W pierwszej godzinie audycji Piotr Metz rozmawiał z Michaelem Fremerem – jednym z najsłynniejszych na świecie dziennikarzy audio, Adamem Mokrzyckim – organizatorem Audio Video Show oraz Kenem Ishiwatą – prawdopodobnie najbardziej wpływową osobowością w dzisiejszej branży hi-endowych urządzeń audio.

Tu można wysłuchać pierwszej godziny "Listy osobistej" z 17 listopada >>>

Tu można wysłuchać drugiej godziny "Listy osobistej" z 17 listopada >>>

Tu można wysłuchać trzeciej godziny "Listy osobistej" z 17 listopada >>>

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Goście: Aga Zaryan (piosenkarka), Pedro Segundo (muzyk), Michael Fremer (dziennikarz), Adam Mokrzycki (współzałożyciel i organizator Audio Video Show), Ken Ishiwata (inżynier dźwięku, projektant produktów audio)
Data emisji:
17.11.2018 
Godzina emisji:
19.11, 20.08, 21.10

ml/mk

Czytaj także

Aga Zaryan o swojej nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 15:07
– 80 procent płyty to moje własne teksty napisane w języku angielskim i kilka napisanych przeze mnie w pełni piosenek, co jest dla mnie przełomem – przyznaje wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Giorgio Moroder. Twórca muzyki przyszłości

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2018 22:00
– Nie sądziłem, że czterdzieści lat po nagraniu "I Feel Love" będziemy rozmawiać o tej piosence – mówi Giorgio Moroder pytany przez Piotra Metza, czy podczas rejestrowania tego utworu przypuszczał, że będzie to prawdopodobnie najważniejsza kompozycja w jego karierze.
rozwiń zwiń