X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Yasmin Levy: tylko smutek pozwala mi tworzyć

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 21:15
Tym razem gościem Piotra Metza była piosenkarka Yasmin Levy, która w szczerej rozmowie opowiedziała o swojej twórczości, inspiracjach i planach na przyszłość.
Audio
  • Yasmin Levy gościem Piotra Metza (Lista osobista/Trójka)
Piotr Metz i  Yasmin Levy
Piotr Metz i Yasmin Levy Foto: archiwum Piotra Metza

Yasmin Levy często mówi: "moim szczęściem jest smutek". Co ma na myśli? – To coś, czego sama nie rozumiem. Nie potrafię tworzyć, kiedy nie jestem nieszczęśliwa – tłumaczy piosenkarka. – Jestem mocną osobą, twardo stąpającą po ziemi. Nie umiem jednak wyjaśnić, dlaczego jedynie smutek pozwala mi tworzyć – dodaje. 

Artystka wystąpiła w niedzielę 25 listopada w Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego w ramach koncertu z cyklu "To, co najpiękniejsze…". Yasmin Levy wystąpiła po raz pierwszy w Polsce z orkiestrą.

– Pracuje z tak znakomitymi muzykami, a nigdy nie idę na żaden kompromis. Efekty nagrań są zwykle jeszcze bardziej piękniejsze niż to, co słyszę wcześniej w głowię. Kiedy nagrywam album to daję przede wszystkim swojego ducha, a to jest najważniejsze – podkreśla artystka.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Gość: Yasmin Levy
Data emisji:
 24.11.2018 
Godzina emisji:
 20.08

kw/mk

Czytaj także

Katarzyna Nosowska: piszę głównie o miłości

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 21:50
Piotr Metz poprowadził "Listę osobistą" prosto z festiwalu w Jarocinie. Dziennikarz Trójki spotkał się z Katarzyną Nosowską, która nie tylko wystąpiła na scenie, ale zasiadła też w jury konkursu "Rytmy Młodych".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło: bardzo często się wzruszam

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 22:00
Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy, trzeci solowy album Dawida Podsiadły. Muzyk był gościem Piotra Metza, jednak panowie rozmawiali nie tylko o płycie "Małomiasteczkowy". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aga Zaryan: w muzyce bardzo ważne są emocje

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 22:00
Trójkowe studio terenowe podczas Audio Video Show na PGE Narodowym odwiedziła Aga Zaryan, która opowiadała o swojej najnowszej płycie "High & Low".
rozwiń zwiń