X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mela Koteluk gościem Piotra Metza

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 16:45
Mela Koteluk to jedna z najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie myzycznej. W najbliższą sobotę opowie w Trójce o swoim nowym wydawnictwie.
Mela Koteluk
Mela KotelukFoto: mat. promocyjne

Mela Koteluk do tej pory wydała dwa albumy studyjne: "Spadochron" (2012) oraz "Migracje" (2014). Jest laureatką trzech Fryderyków oraz była dwukrotnie nominowana do SuperJedynek. Po czterech latach intensywnego koncertowania artystka zrobiła sobie przerwę. Ostatnio można było ją zobaczyć na scenie Męskiego Grania 2018 w Krakowie. Właśnie wtedy Piotr Stelmach zapowiedział kolejny rozdział muzycznej drogi Meli Koteluk oraz można było usłyszeć przedpremierowo fragmenty z nowej płyty.

Po kilkuletniej przerwie wokalistka wraca z nową płytą "Migawka", którą zapowiada singiel "Odprowadź". Na swoim profilu społecznościowym Mela napisała, że jest to jej najważniejsza z dotychczasowych płyt i zaprosiła fanów na koncerty. Na płycie znajdzie się 11 utworów, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy, z dala od miasta i codziennego zgiełku. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka natomiast powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół.

Producentem płyty jest Marek Dziedzic, z którym wokalistka współpracowała także przy poprzedniej płycie. W nagraniach udział wzięli: Tomek „Serek” Krawczyk, Tomek Kasiukiewicz, Robert Rasz, Piotr Zalewski, Marek Dziedzic oraz goście: Sandra Kopijkowska, Skubas i Fair Play Quartet.

***

Mela Koteluk będzie gościem Piotra Metza w sobotniej "Liście osobistej" (8.12, godz. 19.05-22.00). Zapraszamy do słuchania!