X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Waglewski Fisz Emade w zabrzańskiej sztolni

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 13:20
27 kwietnia w Zabrzu w Sztolni Królowa Luiza odbędzie się druga edycja muzyczno-wizualnego show Industria Live. Z tego wydarzenia Trójka transmitować będzie koncert Waglewski Fisz Emade.
Fragment okładki płyty Waglewski Fisz Emade Matka, Syn, Bóg
Fragment okładki płyty Waglewski Fisz Emade "Matka, Syn, Bóg"Foto: mat. promocyjne

W świetle wydarzeń, które mają dziś miejsce na świecie i w naszym otoczeniu, wydarzeń, które coraz bardziej zaczynają nas bezpośrednio dotykać, organizatorzy Industria Live chcą przekazać manifest o "zawieszeniu broni".

Idealnym miejscem na przeprowadzenie takiego manifestu i głośnego "nie" dla przemocy jest Park Techniki Wojskowej w Zabrzu, którego militaria – jednoznacznie kojarzące się z wojną przeobrażą się w maszyny o wydźwięku pacyfistycznym.

Kulturalny spektakl ma ze sobą nieść jasne przesłanie o wzajemnym zrozumieniu, tolerancji i rozmowie, która finalnie doprowadza do porozumienia. W tegorocznej edycji zobaczymy znany na całym świecie teatr Klinika Lalek, Karo Glazer i rodzinę Waglewskich.

Koncert organizowany w 220-lecie Sztolni Królowa Luiza to nie tylko manifest dla pokoju, ale i przeciwstawienie się wszechobecnemu hejtowi.

***

W ramach sobotniej "Listy osobistej" (27.04, po godz. 20.05) transmitować będziemy z Zabrza koncert grupy Waglewski Fisz Emade. Zaprasza Piotr Metz.

(mat. prasowe/mk)