X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dawid Podsiadło: ta przygoda zawsze trwa za krótko

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 22:22
Kilkanaście tysięcy ludzi, Orkiestra Orkiestr i niezwykłe koncerty. Za nami warszawski przystanek Męskiego Grania, podczas którego Anna Gacek i Piotr Metz nadawali prosto ze Służewca, gdzie spotkali się z wieloma gośćmi. 
Dawid Podsiadło na scenie Męskiego Grania w Warszawie
Dawid Podsiadło na scenie Męskiego Grania w WarszawieFoto: Michał Murawski

Na warszawskiej scenie Męskiego Grania wystąpiła Maria Peszek. Był to niezwykły koncert, ponieważ artystka pojawiła się na scenie wraz z zespołem Trebuniów-Tutków. Chwilę po zejściu ze sceny opowiedziała w audycji o współpracy z muzykami z Podhala. 

– Do współpracy przekonała mnie energia, piękno i czystość w tym, co robią Trebunie-Tutki. Wydawało mi się, że nasze zestawienie będzie elektryzujące i będzie znaczyło coś więcej. To spotkanie muzyków, którzy kochają grać – mówiła w audycji Maria Peszek. 

Tu możesz posłuchać pierwszej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Tu możesz posłuchać drugiej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Tu możesz posłuchać trzeciej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Trójkowe studio odwiedził również Dawid Podsiadło i opowiedział m.in. o występie Orkiestry Orkiestr, która zaprezentowała na scenie wszystkie dotychczasowe hymny Męskiego Grania, i o poprzednich edycjach tej imprezy. – Jeśli chodzi o samą atmosferę koncertów Męskiego Grania, to jest to fantastyczny moment w roku i świetna okazja do spotkań. Ta przygoda zawsze trwa za krótko. Można tę trasę robić częściej, a nie tylko w wakacje – podkreślił Dawid Podsiadło. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, podczas której Piotr Metz i Anna Gacek rozmawiali z muzykami orkiestry Męskiego Grania. 

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzą:
Anna Gacek, Piotr Metz
Goście: Maria Peszek (aktorka, wokalistka i autorka tekstów piosenek), Olaf Deriglasoff (gitarzysta, basista, muzyk sceny niezależnej, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny), Marcin Macuk (muzyk, kompozytor, wokalista, producent muzyczny i multiinstrumentalista), Katarzyna Nosowska (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, felietonistka), Dawid Podsiadło (woklaista, autor tekstów), Wojciech Waglewski (wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, członek Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Polskiej Akademii Filmowej), Tomasz Organek (muzyk, kompozytor, wokalsita i autor tekstów, członek Akademii Fonograficznej ZPAV)
Data emisji:
 17.08.2019 
Godzina emisji:
 19.08, 20.05, 21.07

kw/mk

Czytaj także

Krzysztof Zalewski: kiedy nie mam bata nad głową, jestem leniem

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 20:00
– Wydaje mi się, że dobrze działam, kiedy mam bardzo zajęty kalendarz i każdą godzinę muszę bardziej cenić – mówił Krzysztof Zalewski w rozmowie z Piotrem Metzem podczas Lato z Radiem Festiwal 2019. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Wiraszko o Provinz Posen: nie narzucaliśmy sobie żadnych ram

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2019 23:00
– Samo tworzenie albumu było niezwykłą przygodą i bardzo rozwijającym zajęciem. Przejechaliśmy nasz region w poszukiwaniu muzyków, którzy grają na kozłach i ich nagrania są dominujące na albumie Provinz Posen – mówi Michał Wiraszko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lista osobista" wprost z OFF Festiwalu!

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 22:00
Piotr Metz i Anna Gacek nadawali z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, gdzie odbywa się OFF Festival. W ich festiwalowym studiu pojawiło się kilkoro niezwykłych gości.
rozwiń zwiń