Rusza projekt "Trójka debiutuje"!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 22:00
Wszystko rozpocznie się w studiu im. Agnieszki Osieckiej już 12 października. W akcji weźmie udział trójka wykonawców. Jednym z nich jest Bart Sosnowski, który gościł u Piotra Metza.
Audio
  • Bart Sosnowski w rozmowie z Piotrem Metzem (Lista osobista/Trójka)
Sosnowski
SosnowskiFoto: Wojciech Kusiński

Pozostałą dwójkę wykonawców poznamy w kolejnych wydaniach "Listy osobistej".  Każdy zupełnie inny, z zupełnie inną muzyką, zupełnie inną indywidualnością, ale wszyscy mają ze sobą coś wspólnego, co postanowiliśmy połączyć na jednym koncercie  mówi szef Redakcji Muzycznej Programu Trzeciego Polskiego Radia, który w kolejnych wydaniach swojej autorskiej audycji zdradzi szczegóły dotyczące nowego Trójkowego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której Piotr Metz rozmawiał z Bartem Sosnowskim. Artysta zaprezentował również swoje najnowsze nagranie.

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzi: 
Piotr Metz
Gość: Bart Sosnowski (muzyk, wokalista)
Data emisji: 21.09.2019 
Godzina emisji: 21.18

mk/gs

Czytaj także

Michał Wiraszko o Provinz Posen: nie narzucaliśmy sobie żadnych ram

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2019 23:00
– Samo tworzenie albumu było niezwykłą przygodą i bardzo rozwijającym zajęciem. Przejechaliśmy nasz region w poszukiwaniu muzyków, którzy grają na kozłach i ich nagrania są dominujące na albumie Provinz Posen – mówi Michał Wiraszko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lista osobista" wprost z OFF Festiwalu!

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 22:00
Piotr Metz i Anna Gacek nadawali z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, gdzie odbywa się OFF Festival. W ich festiwalowym studiu pojawiło się kilkoro niezwykłych gości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biografia Mieczysława Kosza. To o nim opowiada "Ikar" Macieja Pieprzycy

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 07:50
– Mieczysławowi Koszowi przyszło żyć wtedy, gdy ciężko było być niewidomym i ciężko było być jazzowym pianistą. Pracował w zakopiańskich kawiarniach, gdzie grał na fortepianie. Chciał grać tam standardy jazzowe, jego naturalną muzykę, którą czuł, którą kochał, ale co jakiś czas podchodził ktoś z kierownictwa i mówił, że ma grać muzykę przeznaczoną do grania w kawiarniach – opowiadał Mateusz Matyszkowicz.
rozwiń zwiń