"Blade runner" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 17:00
W "Liście Osobistej" zaczną dziać się rzeczy niezwykłe. Świat znany dotąd z kart powieści "Blade runner - czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" stanie się światem radiowym. Zapraszamy przed radioodbiorniki oraz na transmisję wideo na stronie internetowej!
Audio
  • Na słuchowisko zaprasza Piotr Metz
  • Anna Gacek w "Myśliwieckiej 3/5/7" opowiada jak powstał pomysł słuchowiska w Trójce
Blade runner w Trójce
Foto: materiały promocyjne/ www.audioteka.pl

To będzie prawdziwy teatr wyobraźni, w którym będą mogli uczestniczyć szczęściarze zgromadzeni w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej oraz wszyscy słuchacze Trójki i internauci, którzy będą mogli zobaczyć streaming z wydarzenia na naszej stronie internetowej. Ich wszystkich czeka niezwykłe wydarzenie realizowane z udziałem wspaniałych gości.
Powieść ukaże się jako pierwszy w Europie audiobook "Łowca androidów" w systemie dźwięku binauralnego (dźwięku 3D – do odbioru tylko w słuchawkach) i pierwszy tego typu audiobook w Polsce.

/

W trzeciej godzinie audycji Piotra Metza wyjątkowe - jeśli chodzi o formy radiowe - wydarzenie: Realizowane na żywo, z graną na żywo muzyką, w obecności aktorów i publiczności słuchowisko, godzinna adaptacja słynnej powieści Philipa K. Dicka.

W świetnej obsadzie, bo w rolę bohaterów powieści Dicka wcielą się znakomici aktorzy: Andrzej Chyra, Anna Dereszowska, Magdalena Popławska i Łukasz Simlat . Usłyszymy też tajemniczą Ivonę oraz kilka innych głosów – szczegóły niech na razie pozostaną tajemnicą!

A wszystko to w przygotowanej specjalnie na tę okoliczność oprawie muzycznej Wojtka Mazolewskiego i zespołu Pink Freud . Zapowiada się wydarzenie!

Zapraszamy do słuchania Trójki w najbliższą sobotę, 17 listopada, o godz. 21.05.

Czytaj także

"Łowca androidów" w wersji dźwiękowej

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 08:23
Nowa superprodukcja Audioteki i wydawnictwa REBIS - "Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" to pierwsza na świecie produkcja audiobooka w technologii binauralnej.
rozwiń zwiń