Trójka w TR Warszawa!

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 12:00
Wyjątkowo "Lista osobista" Piotra Metza nadawana była prosto ze sceny i widowni słynnego teatru. W programie wiele atrakcji, m.in. światowa premiera najnowszej EP-ki zespołu L.Stadt. Zapraszamy do oglądania transmisji wideo z tego wydarzenia.
22 grudnia 2012 Lista osobista Piotra Metza (P) nadawana była na żywo ze sceny i widowni warszawskiego Teatru Rozmaitości. Audycja zainaugurowała akcję ratowania teatru Grzegorza Jarzyny (L).
22 grudnia 2012 "Lista osobista" Piotra Metza (P) nadawana była na żywo ze sceny i widowni warszawskiego Teatru Rozmaitości. Audycja zainaugurowała akcję ratowania teatru Grzegorza Jarzyny (L).Foto: fot. PAP/Jakub Kamiński

Aktorzy - między innymi Danuta Stenka, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Konieczna, Cezary Kosiński, Piotr Rogucki i Adam Woronowicz - jako postaci ze spektakli TR, dyrektor teatru Grzegorz Jarzyna i zaproszeni goście. Wszyscy prezentowali swoją ulubioną muzykę z płyt winylowych przyniesionych na spektakl. Zostaną one wystawione na aukcję.

Ostatnie
Ostatnie przygotowania przed
spektaklem fot. WBF

Wydarzenie jest częścią akcji ratowania TR Warszawa >>>
W audycji usłyszeć można było muzykę ze spektaklu "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" grupy Pustki . Gościem specjalnym był zespół L.Stadt , który przedstawiał światową premierę koncertowej wersji nagranej w Austin w Teksasie EP-ki "You Gotta Move".

Radiowiec: Piotr Metz
Dyrektor: Grzegorz Jarzyna
Inspiracja: Anna Gacek
Gramofon: Eugeniusz Salwierz

 

 

fot.
fot. WBF

Czytaj także

Greg Dulli czyli mądry rockman

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2011 00:00
30 czerwca The Twilight Singers zagrają koncert na namiotowej scenie Open'era, z tej okazji przypominamy wyjątkowe wydanie audycji "Lista Osobista", w całości (3h!) poświęconej twórczości grupy Grega Dulliego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Jarzyna wraca tu po latach

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 13:15
Reżyser, dyrektor TR Warszawa – Grzegorz Jarzyna – przybywa wraz ze "swoimi" aktorami do "TPK". Bywał u nas może przy innych okazjach, ale gościem specjalnym w Trójce, w dodatku – w "TPK" jest po raz pierwszy od lat 90.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kup cegiełkę, uratuj TR Warszawa Grzegorza Jarzyny

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 19:16
Spadkobiercy właścicieli kamienicy, w której mieści się teatr upomnieli się o lokal. TR Warszawa potrzebuje co najmniej 5 mln zł, by zachować swoją siedzibę.
rozwiń zwiń