Jesień nowe niesie [26.09.2019]

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 17:00
Turcy – syntetycznego grania twórcy (JAKUZI); gość z Hamburga łoi i furga (FERRIS MC); szybko, chwacko i chorwacko (HLADNO PIVO).
Wariackie papiery dr Wilczura
Wariackie papiery dr WilczuraFoto: Polskie Radio

strefa@polskieradio.pl


co było grane:

Male Factors – Сытно и недорого/ Sytno i niedorogo
Male Factors – Бешеный ботинок/ Bieszenyj botinok

Jakuzi - Ne teselli ne avuntu
Jakuzi – Toz

XIII Století - Chaotica
XIII Století - Frankenstein (Mary Shelley Requiem)

Ferris MC - Mein Herz hat ’ne Knarre
Ferris MC - Friedhof der Kuscheltiere

Юркеш/The Yurcash – Бурки чи бутінки!?/ Burky czy butinky!?
Юркеш/The Yurcash – Дівчина з Майдана/ Diwczyna z Majdana

Heisenberg – ... eppure aveva torto
Heisenberg – Punto omega (il lamento del tempo)

ฟาเรนไฮธ์/Fahrenheit – ขาดๆ เกินๆ /Kard kard gurn gurn
ฟาเรนไฮธ์/Fahrenheit – มองหัวจดเท้า/ Mxng h̄ạw cd thêā

Камаедзiца/Kamaedzitca – Падымайся, брат!!!/ Padymajsja brat!!!
Камаедзiца/Kamaedzitca – Вышэй зорак/Wyszej zorak

Alek Stark – Mi computadora
Alek Stark – Disko TK

Hladno Pivo – Anoreksik
Hladno Pivo – U sobi on i brat…
Hladno Pivo - Ne volim te

Ben Hashurot - Derech chadasha
Ben Hashurot - Besof haderech mechata
Ben Hashurot - Ben Hashurot

Vladimir Bozar 'n' Ze Sheraf Orkestar - Hector ou la défaite de Martin Shin
Vladimir Bozar 'n' Ze Sheraf Orkestar - Le grand rabbi


DOBRE STRONY STREFY:

mniej oficjalna

twarzoksiąg

wpuszczeni w kanał

Wikipedia

feralna 13 Strefy

dr Wilczur wdarł się do akumulatorni

Strefa na językach


Czytaj także

Ostro-nie-grzecznie i świątecznie [20.06.2019]

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 16:00
Nuta słowacka – dzika, krzykacka (ILEGALITY); z Izraela smęci kapela (HAIVRIT); z Mołdawii brzmieniem zaciekawi (ALTERNOSFERA).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec szkoły, czad wesoły [27.06.2019]

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 19:30
Germańska zgraja i szałamaja (SUBWAY TO SALLY); z Japonii czaderzy wszechstronni (AWOI); nuta kaszubska złoi wam pupska (CHËCZ).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zgrzyty, krzyki, dziwne języki [04.07.2019]

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 19:30
Z Asturii nucą bez furii (XERA); Grenlandczycy mroczni i dzicy (SIISSISOQ); paru zbói łoi w rapanui (TOKERAU). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strefa tańca bez amerykańca [11.07.2019]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 19:30
Argentyna pląsy wszczyna (SEÑOR FLAVIO, ANA SOL Y LA CANDELA); Rosjanie i skoczne granie (LENINGRAD, TECHNOLOGIA); Tajowie i bal co się zowie (T-BONE, LOMOSONIC).  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łomot fajny, bo ramsztajny [25.07.2019]

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 18:45
Wschód i północ skrajna kochają Rammsteina (LAUFDERZEIT, RUOSKA); z Orientu ferajna też lubi Rammsteina (AK-47, SCHIJAMI); a Iberoameryka w teutońskich rykach (AMMEN).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tęsknie, tkliwie i leniwie [01.08.2019]

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2019 18:45
Czesi - subtelności prezesi (READY KIRKEN); z Izraela w tęsknych trelach (ROCKFOUR); Walia delikatna jak konwalia (MR HUW).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przeróbki, cudzesy, wykonawcze ekscesy [08.08.2019]

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 18:45
Niezła farsa z Wenus na Marsa (MOLFARY, GAUDI FRANZL BAND); rozśmieszę rzesze depeszem (ELAKELAISET, HAGAT); jestem pasażerem, wyrywam dermę z siedzeń (BENJAMING BAND, IO E I GOMMA GOMMAS).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po kanikule łoję nieczule [05.09.2019]

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 18:45
Z Pskowa kapela metalowa (PUT’); bębnią Lazowie co się zowie (MARSIS); z Portoryko powieje egzotyką (CALLE 13).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wrzesień nowe niesie [12.09.2019]

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 17:00
Czeski gotyk jak vlkodlaka dotyk (XIII STOLETI); z Kraju  Loary czadowe gitary (OUTRAGE); ruskie hip-hopy jak wielokropy (MNOGOTOCZIE).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czady z niejednej szuflady [19.09.2019]

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 17:00
Italiani energią naładowani (LIGABUE); Słowacja nie pozostawi cię w papciach (INE KAFE); łoją Tajowie co się zowie (SILLY FOOLS).
rozwiń zwiń