X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Długość dźwięku samotności Florence Welch

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 20:00
- Mam najlepszą pracę na świecie, ale bal w końcu się kończy i wracam do normalnego świata niczym Kopciuszek - zdradza artystka Annie Gacek. - A tam czeka na mnie samotność...
Audio

- Najtrudniejsza jest niemożliwość stworzenia normalnego związku ze względu na konieczność ciągłej rozłąki - mówi 26-letnia Florence Welch. - Mój sukces sprawia paradoksalnie, że wciąż tkwię w blokach startowych. Po wielkich trasach koncertowych wracam do domu mojej mamy w Londynie.

Z kolei na pytania o najważniejsze wartości w jej życiu artysta odpowiada bez wahania: miłość i wolność. To najlepiej obrazuje wewnętrzne rozdarcie artystki, któremu dała ona wyraz na swoim drugiem bestsellerowym albumie "Ceremonials". - To opowieść o związkach i relacjach z ludźmi. Dowód poczucia winy, ale też sposób na pokazanie siły. Walka organicznego optymizmu z wrodzoną mi melancholią - wyjaśnia Florence.

Nic dziwnego, że artystka uważa krzyk za jedyny sposób na "komunikację z samą sobą", rozładowanie wewnętrznego napięcia. - To kwestia brytyjskich korzeni. Trzymamy w sobie te silne emocje, które kotłują się w naszych trzewiach. A potem nie radzimy sobie ze słowami i ranimy najbliższych. Chciałabym być bezpieczna i wolna jednocześnie. Wolność jest przerażająca...

Czyżby Anna Gacek, której Florence Welch udzieliła ekskluzywnego wywiadu, stała się polską powierniczką gwiazdy? Być może, ale Panie rozmawiały także o przełomowych dla Florence koncertach w Glastonbury oraz na MTV Music Video Awards, o jej nowym "operowym wizerunku" oraz o związkach z domami mody Gucci i Chanel. Gorąco zachęcamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj także

Flo przedstawia swoje "Ceremonials" piosenka po piosence

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 20:00
Florence Welch zdradza na antenie Trójki opowieści, inspiracje oraz lęki kryjące się za poszczególnymi utworami jej nowego albumu. Posłuchajcie...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz, jak Florence Welch śpiewa "Back to Black" Amy Winehouse (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2011 12:00
Brytyjska piosenkarka znalazła się wśród gwiazd nowojorskiego "Koncertu Diw" amerykańskiej telewizji VH1.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Florence Welch nagrała przebój Johnny'ego Casha! (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2012 13:00
Piosenka "Jackson" - zaśpiewana w duecie z liderem Queens of The Stone Age, Joshem Homme'em - to pierwszy wyciek z nowej płyty Florence and the Machine.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Można już oglądać najnowszy teledysk Florence Welch (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2012 13:32
Wcześniej pisaliśmy o powstawaniu nowego teledysku do piosenki "Spectrum” Florence + The Machine, a jak się okazuje jest on już gotowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieci śpiewają hit Florence and The Machine

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 18:47
Florence Welch doczekała się niezwykłego wykonania swojego utworu „Shake it Out” w wykonaniu dziecięcego chóru.
rozwiń zwiń