X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

The good old days

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2012 18:45
10 lat od premiery 'Up The Bracket'!
Audio

To był październik, który dał Anglii porządną dawkę rock'n'rolla. Dokładnie 10 lat temu ukazała się debiutancka płyta The Libertines, 'Up The Bracket'. I zaczęło się! Chaos, sex, drugs & rock'n'roll. And a total mess. Gdzieś między tym wszystkim zagrali jednak mnóstwo niezapomnianych, szalonych koncertów i napisali kilkanaście prostych, przebojowych, świetnych numerów. Dziś zagramy je wszystkie, cała 'Up The Bracket' w Atelier.

Obok wspomnień, czarująca rzeczywistość. Z prześlicznej płyty "Places", równie piękna Lou Doillon. Z zachwycającego "Until The Quiet Comes" Flying Lotus. Niezmiennie Grizzly Bear, różni wykonawcy przerabiający Fleetwood Mac, dużo nowej polskiej muzyki (co bardzo cieszy!), Tame Impala, Ellie Goulding i dużo, dużo więcej. W końcu cała noc jest nasza!

Zapraszam po drugiej, Anna Gacek
p.s. tu jesteśmy: www.facebook.com/atelier.w.trojce

Zobacz więcej na temat: Anglia fleetwood mac