T. Love odrodzony w bluesie

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2012 15:19
- Dla wielu to będzie coś nowego, choć gramy starocie - przyznał Muniek Staszczyk w rozmowie z Anną Gacek. Jak się okazało, bluesowe numery z płyty "Old is Gold" zaskoczyły nawet samych muzyków.
Audio
Muniek Staszczyk
Muniek StaszczykFoto: Jakub Kocój/Wikimedia Commons

Muniek Staszczyk nie ukrywa, że najtrudniejsze w przygotowywaniu piosenek na najnowszą płytę zespołu było przestawienie się na zupełnie inny system pracy. - Musieliśmy się nauczyć swingować, a perkusista zamienił pałeczki na miotełki. Dopiero, gdy zaczęliśmy grać piosenkę "Lucy Phere", przekonaliśmy się, że wyjdzie z tego coś dobrego - powiedział gość Anny Gacek.

Lider T.Love chyba się nie mylił: "Lucy Phere" tryumfuje zresztą na Liście Przebojów Trójki>>>

Już wiadomo, że powrót do korzeni wyszedł zespołowi na dobre. Płyta zbiera pochlebne opinie krytyków, ale, jak twierdzi Muniek, najważniejsze jest zdanie fanów. - Wielu ludzi mówi mi, że ta pyta jest dla nich ważna. To chyba najlepsza recenzja - przyznał lider T.Love w "Atelier".

W sobotę 22 grudnia zespół zaprezentuje nowy materiał na scenie Trójki >>>

Więcej o płycie "Old is Gold" usłyszysz w rozmowie z Muńkiem Staszczykiem.

Zobacz więcej na temat: Anna Gacek blues muniek

Czytaj także

Muniek o "Luksusie" Szwagierkolaski: moja najlepiej zaśpiewana płyta

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 15:00
W ostatnim odcinku "Historii Pewnej Płyty" wysłuchaliśmy historii powstania bestsellerowego albumu grupy Muńka Staszczyka z piosenkami Stanisława Grzesiuka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia "Prymitywu" T.Love

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2011 07:00
Zapraszamy na opowieść o jednej z ulubionych płyt Muńka Staszczyka, przedstawioną przez Annę Gacek i Tomasza Żądę w audycji „Historia Pewnej Płyty”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złoty T. Love. Płyta nagrana bez komputera

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 12:44
W końcu jest! We wtorek swoją premierę ma "Old is Gold" - pierwszy od 6 lat studyjny album T. Love. - To była najdłuższa, najtrudniejsza i najdroższa sesja nagraniowa - deklaruje Muniek Staszczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

T.Love w Trójce - zobacz wideo z jubileuszowego koncertu

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 16:05
W tym roku grupa świętuje 30-lecie pracy artystycznej. Ale nie tylko jubileusz dostarczył nam powodów do dwugodzinnego świętowania na antenie Trójki.
rozwiń zwiń