X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Korzenie muzyki soul

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 12:00
Korzenie muzyki soul zawarte w gospel i doo-wop i jej rozwój aż do wyrafinowanej nowojorskiej odmiany z lat 60-tych - Bacharach i David Cutis Mayfield, Dionne Warwick, Luther van Dross, Ray Charles, Dusty Springfield, Phil Spector i Solomon Burke.
Audio

Czytaj także

SOFA

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2009 20:05
Sześcioosobowy, zespół grający muzykęhip-hop, soul, funk, jazz iR&B. Promocja najnowszej płyty zespołu zat. DO REMIFA SOFA
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Rudaś

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2009 20:05
Młody ale doświadczony już artysta wykonujący piosenki pop, raga, etno, soul. W czerwcu 2009 roku śpiewał w Operze Leśniej w Sopocie zdobywając nagrodę piosenką "Wracaj już".
rozwiń zwiń