X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Siesta

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2008 15:00
"Zapraszam na dwie godziny niezobowiązującej, niczym nie skrępowanej muzyki przyjaznej człowiekowi..." mówi od trzech lat Marcin Kydryński w każdą trójkową niedzielę. Siesta to zestawienie pozornie nieprzystających do siebie utworów, pomieszanie gatunków, żonglerka konwencją...
Audio

...Od Van Halen po Wolfganga Amadeusa Mozarta, od Duke'a Ellingtona po Johna Zorna, od muzyki filmowej najwyższej próby po ludowych artystów z odległych krajów. Siesta to próba odnalezienia wspólnego kręgosłupa dla tych, tak odmiennych estetyk. Z całą pewnością mimo tego bogactwa różnorodności Siestą rządzi niepodzielnie jedno prawo: "starannie unikam muzyki, która mi się nie podoba" - mówi Marcin. To zatem szerokie spektrum jego prywatnego gustu, bez żadnych zobowiązań. Fakt, "postać z pierwszych stron gazet muzycznych wydała nowy album - nie robi na mnie większego wrażenia" - mówi Marcin. - A jednocześnie jeśli Richard Bona wystąpi gościnnie na jakims efemerycznym projekcie - to potrafi być powodem do wielkiego świętowania.

Czytaj także

28 lipca 2009

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2009 09:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

8 czerwca 2008

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2008 23:00
Dzis Minimax rozdzielony na przed i po meczu. Szczegółowy program w zakładce z godziny 17.
rozwiń zwiń

Czytaj także

11 lipca 2010

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2010 21:00
Głosy Afryki na wielki finał, Porcupine Tree w Łodzi, teksty piosenek U2, płyty, koncerty, festiwale...
rozwiń zwiń