Sportowe podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 19:13
Jan Kałucki i Krzysztof Łoniewski zaprosili na cotygodniową dwugodzinną dawkę sportowych emocji. 
Audio
Przygotowania do sobotniego losowania grup Euro 2020
Przygotowania do sobotniego losowania grup Euro 2020Foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT

Pierwszego grudnia pochylaliśmy się przede wszystkim nad losowaniem grup Euro 2020. Razem z Dariuszem Tuzimkiem zastanawialiśmy się, czy reprezentacja Polski ma szansę odnieść w przyszłym roku znaczący sukces, oraz czy Robert Lewandowski sięgnie w poniedziałek po Złotą Piłkę.

Ponadto rozmowa z legendą FC Barcelony Christo Stoiczkowem, Magda Linette (najlepsza obecnie polska tenisistka) podsumowała sezon na kortach, Dariusz Załuski opowiedział nam o tym jak w przeszłości zdobywał K2, a Anna Gańczarek zdradziła czy denerwuje się przed swoim debiutem w Rajdzie Barbórka.

Dodatkowo ostatni wyścig Formuły 1, najświeższe informacje z boisk ekstraklasy i tradycyjna podróż po najlepszych piłkarskich ligach w Europie. 

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Trzecia strona medalu
Prowadzą: Jan KałuckiKrzysztof Łoniewski
Data emisji: 1.12.2019
Godziny emisji: 17.08, 18.08Czytaj także

Joanna Jędrzejczyk przed mistrzowską szansą

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 19:00
Gościem "Trzeciej strony medalu" była Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC w wadze słomkowej, która po ostatnim zwycięstwie dostanie ponownie szansę na walkę o pas mistrzowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sportowe podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2019 19:00
Dziś w "Trzeciej stronie medalu" zajęliśmy się sprawami bieżącymi między innymi finałową o rozgrywką w Pucharze Świata w rugby,  stuleciem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i rozpoczęciem rozgrywek Ekstraklasy siatkarzy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młot i Rakieta zdominowali TSM!

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2019 19:00
Studio przy Myśliwieckiej 3/5/7 odwiedzili: najlepszy polski tenisista Hubert Hurkacz oraz dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, czyli Anita Włodarczyk,
rozwiń zwiń