Lekka atletyka, piłka ręczna i nożna 

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2020 19:00
Nie tylko tym dyscyplinom przyglądaliśmy się w pierwszą niedzielę tegorocznego lata. Było trochę historii i trochę współczesności. Zapraszamy do słuchania.
Audio
Wiktor Trofimow jr (kask czerwony) i Wiktor Lampart (niebieski) z Motoru Lublin oraz Rafał Karczmarz (biały) z Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. podczas meczu żużlowej Ekstraligi, 21 czerwca 2020. Ledwie trzy dni temu, kierownictwo lubelskiego klubu dostało oficjalną zgodę na organizację imprezy masowej. Dzięki temu, na trybunach mogło zasiąść 2050 wi
Wiktor Trofimow jr (kask czerwony) i Wiktor Lampart (niebieski) z Motoru Lublin oraz Rafał Karczmarz (biały) z Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. podczas meczu żużlowej Ekstraligi, 21 czerwca 2020. Ledwie trzy dni temu, kierownictwo lubelskiego klubu dostało oficjalną zgodę na organizację imprezy masowej. Dzięki temu, na trybunach mogło zasiąść 2050 wiFoto: PAP/Wojtek Jargiło
  • 80. rocznica śmierci Janusza Kusocińskiego: wspominaliśmy zamordowanego w Palmirach wybitnego przedstawiciela polskiej lekkiej atletyki.
  • Naszym gościem był były świetny szczypiornista Artur Siódmiak.
  • Były wybitny piłkarz, bramkarz Artur Boruc opowiedział, jak widzi swoją przyszłość, a także trochę o teraźniejszości.
  • Pod lupę wzięliśmy tematy związane z klubem Wieczysta Kraków i transferem Sławomira Peszki.
  • Co słychać w świecie tenisa, kto zagra, a kto nie np w US Open? To też sprawdziliśmy.

***

Tytuł audycji: Trzecia strona medalu
Prowadzą: Adam Malecki i Michał Olszańskii
Data emisji: 21.06.2020
Godziny emisji: 17.08, 18.08


Czytaj także

Boks, kolarstwo, piłka nożna, czyli sportowe podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2020 19:00
Cały świat sportu i boksu wciąż żyje walką w wadze ciężkiej: także u nas nie zabrakło gorących informacji po walce Deontay Wilder – Tyson Fury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekstraklasa piłkarska, żużlowa i rajd Dakar

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2020 19:00
To ostatnia kolejka rundy zasadniczej piłkarskiej Ekstraklasy. W audycji rozmawialiśmy o lidze polskiej jak i o ligach zagranicznych, w których dzieje się coraz więcej.
rozwiń zwiń