X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

20 stycznia 2008

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2008 21:00
Muzyka dekady lat 70. Od Czerwonych Gitar do The Clash. Od New York Dolls do Dire Straits. Od Mayalla do GBH. Od nagranej w pierwszym dniu dekady do wydanej na miesiąc przed jej zakończeniem. Plus troche nowości by sprawdzić, co nam z tego zostało.
Audio

Od AC/DC do Abby. Od nagranej w pierwszym dniu dekady Band Of Gypsys do The Wall wydanej na miesiąc przed jej zakończeniem. The Addicts, Exploited, Savoy Brown, Donna Summer i Richard Harris, Ralph McTell i Anti Nowhere League, także Yes zmieszany w 1974 roku. Plus troche nowości [Popcore, Freak Of Nature, Ringo Starr, Simone White, Cat Power] by sprawdzić, co nam z tego zostało.

Donoszę także z radością, że Trzeszcząca Płyta mimo braku śniegu trafiła wreszcie na listę Ogólnopolską Listę Sprzedaży OLiS.

Czytaj także

23 marca 2008

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2008 20:00
Nowy rok [pracy] ładnie zacząć. 35 lat od premiery Dark Side Of The Moon. Sprawdzimy, jak pamięta tę płytę Nick Mason. Debiutanci pl: Ordinary Brainwash, Jacyś Kolesie, Nightcome, Kali-Gula, ExUajZed. Także Lizz Wright, Seasick Steve i Melody Gardot.
rozwiń zwiń

Czytaj także

16 marca 2008

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2008 21:00
Bauhaus. Nowa płyta i długa rozmowa z Danielem Ashem. Renata Przemyk z wizytą. Debiutanci, którzy nadesłali swoje płyty do Minimax pl 5: TransFormacja, Rozenglazz, Mairess, Crime, Amuse Me, Skafander. Także Thuok, Skuund, Morrison i Dylan. Dlaczego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

17 lutego 2008

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2008 21:00
Chris Rea o bluesie, Magda Piskorczyk z bluesową płytą, Piotr Mikołajczak i Kris Górski z muzyką z filmu Rozmowy Nocą, Robert Smith o sobie i The Cure. Z nowości REM i Nosound, z debiutantów Amaryllis, Atoms For Peace, Broken Betty i Transkabel.
rozwiń zwiń