Rebeka: po wakacjach pojawią się nowe piosenki

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 13:27
Zabieramy się za pracę nad nową płytą. Jest pomysł, który będziemy chcieli wziąć na warsztat - mówili Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny z duetu Rebeka w rozmowie z Piotrem Stelmachem.
Audio
  • Rebeka nie zwalnia tempa, niebawem nowe utwory (Myśliwiecka 3/5/7 - Trójka)
Rebeka
RebekaFoto: materiały promocyjne

Goście "Myśliwieckiej 3/5/7”, opowiedzieli o swojej trasie koncertowej, podczas której odwiedzili cztery kraje i zagrali 15 koncertów, m.in. w Paryżu i Ołomuńcu. - To była nasza pierwsza samodzielna i zarazem najlepsza trasa - przyznali zgodnie.

Według artystów z najlepszym przyjęciem spotkali się w Czechach. - Klub w Ołomuńcu był prawie pełen, dziwi nas, jak to się dzieje, że jesteśmy tam pierwszy raz i tak dobrze się zaczyna. Mieliśmy taką reakcję publiczności, że bisowaliśmy trzy razy. To był super wieczór. Z kolei koncert w Paryżu był inny, graliśmy w teatrze i tam atmosfera była bardziej uroczysta - powiedziała Iwona Skwarek.

Artyści zakończyli swoją trasę koncertową występem w warszawskim klubie Cafe Kulturalna. - W Polsce jest wspaniale, jeśli chodzi o publiczność. Są ludzie, którzy przychodzą na nasze koncerty i znają nasze numery. Jesteśmy zauważani, dajemy zawsze z siebie wszystko, publiczność jest podekscytowana - mówili goście Piotra Stelmacha.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Na audycję "Myśliwiecka 3/5/7" zapraszamy w każdą sobotę od godz. 16.05 do godz. 18.00.

to, gs

Czytaj także

Kamp!, Rebeka i Heart & Soul w "Myśliwieckiej 3/5/7"!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2013 19:18
Goście audycji "Myśliwiecka 3/5/7" opowiedzieli w radiowej Trójce o swoich ostatnich projektach oraz o planach na przyszłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pustki: cały zespół czuł potrzebę zmian

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 16:00
- Czekaliśmy tak długo na nową płytę, bo bardzo dużo działo się u każdego z nas z osobna. Zawodowo i życiowo. Wszyscy się pozmienialiśmy, musieliśmy dojrzeć do pewnych decyzji - mówi o nowym wydawnictwie Pustek, wokalistka grupy Basia Wrońska. Zespół gościł w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rufus Wainwright: dokonałem dobrego wyboru

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 17:23
Rufus Wainwright przyjeżdża 24 marca, żeby w warszawskim klubie "Palladium" promować najnowszą płytę. Album "Vibrate - The Best of Rufus Wainwright" ukazał się kilka dni temu. Z artystą, w audycji "Myśliwiecka 3/5/7", rozmawiał Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń