Jacek Lachowicz: koncerty były przeżyciem, gdy miałem kilkanaście lat

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 18:13
- Najbardziej ekstremalne warunki miałem na koncercie w Andrychowie. Czułem, że pomyliliśmy imprezy. Skończyło się to wielką awanturą, rzucaniem nożami, trzeba było uciekać. Temperatura, która jest teraz na OFF-ie, to nic w porównaniu z tym - wspomina w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Jacek Lachowicz.
Audio
  • Jacek Lachowicz: koncerty były przeżyciem, gdy miałem naście lat (Myśliwiecka 3/5/7/ Trójka)
Jacek Lachowicz
Jacek LachowiczFoto: mat.promocyjne

Artysta, który występował na OFF Festivalu, był gościem Anny Gacek w "Myśliwieckiej 3/5/7". Opowiadał m.in. o swoim projekcie L.A.S. - Skąd L.A.S.? To jest dość lotna nazwa, krótka, każdy zna, wie, przynajmniej raz z życiu był. Mieszkam w aglomeracji miejskiej, w dosyć fajnej dzielnicy, bo na warszawskim Żoliborzu i nie narzekam na brak zieleni - śmieje się Jacek Lachowicz.

OFF Festival 2014. Najnowsze informacje, wywiady, konkursy >>>
- Mój L.A.S. muzyczny to las elektroniczny. To nie jest las z dużą ilości powietrza, ale z czymś innym. Na koncercie zawsze jest stres, żeby to wszystko zadziałało, to są narzędzia mechaniczne i nie mogę odpowiadać za to, co się wydarzy we wszystkich układach. Jak będą usterki to mam nadzieję, że jakoś z tego wybrnę - dodaje.

Transmisje koncertów z OFF Festivalu w Trójce! >>>
- Bardzo kocham muzykę, jednak chodzenie na koncerty było dla mnie świetnym przeżyciem, kiedy miałem kilkanaście lat. Dziś musi mnie coś skłonić, żeby pójść na koncert. Ostatnio byłem na bardzo fajnym występie Petera Gabriela w Łodzi - twierdzi.

Na audycję "Myśliwiecka 3/5/7" zapraszamy w każdą wakacyjną sobotę od godz. 15.05 do godz. 19.00.

(mp/mk)

Czytaj także

Transmisje koncertów z OFF Festival w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 15:40
Trójka, tradycyjnie już, będzie obecna na organizowanym przez Artura Rojka festiwalu. Dla słuchaczy, którzy nie dotrą do katowickiej Doliny Trzech Stawów, mamy niespodziankę - transmisję dwóch festiwalowych koncertów!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaczynamy relacje z OFF Festival

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 08:00
Katowickie święto muzyki alternatywnej startuje 1 sierpnia. Imprezie od wielu lat patronuje Program 3 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Varga o sukcesie Kawiarni Literackiej na OFF Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 17:14
- Jestem dumny z tego, że Kawiarnia Literacka na OFF Festivalu się udaje. Najważniejsze jest dla mnie to, że przychodzi mnóstwo ludzi. Namiot jest pełny. To są konsumenci kultury. Ludzie, którzy słuchają muzyki, czytają książki - mówi w "Radiowym domu kultury" Krzysztof Varga, szef Kawiarni Literackiej.
rozwiń zwiń