X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sezon 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki otwarty!

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 20:15
To była iście koncertowa sobota w Sopocie! Na żywo zagrał Kortez i trójmiejska grupa Trupa Trupa. A nowy sezon na Trójkowej plaży otworzyły dyrektor Programu 3 Magda Jethon wraz z Katarzyną Figurą.
Audio
  • Katarzyna Figura i dyrektor Trójki Magda Jethon otwierają sezon 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki (Myśliwiecka 3/5/7)
  • Kortez zagrał na żywo na Kulturalnej Plaży Trójki i rozmawiał z Piotrem Stelmachem (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Lider zespołu Trupa Trupa Grzegorz Kwiatkowski opowiada o specyfice trójmiejskich zespołów (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Kortez zagrał na żywo na Kulturalnej Plaży Trójki (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Olo Walicki gościem Piotra Stelmacha (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Koncert grupy Trupa Trupa na Trójkowej plaży w Sopocie (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Magda Jethon, Katarzyna Figura i Piotr Stelmach podczas inauguracji sezonu 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki w Sopocie
Magda Jethon, Katarzyna Figura i Piotr Stelmach podczas inauguracji sezonu 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki w Sopocie Foto: Dariusz Trojanowski

- Po raz drugi otwieramy Kulturalną Plażę Trójki. Jest z nami znakomita aktorka Kasia Figura, która dziś przetnie wstęgę - powiedziała w sobotnie popołudnie, tuż po rozpoczęciu audycji "Myśliwiecka 3/5/7" dyrektor Magda Jethon. - No to ciach! - odparła Katarzyna Figura przecinając wstęgę.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z Sopotu >>>

Na Kulturalnej Plaży Trójki kilka piosenek (w tym zupełnie nową) zaśpiewał Kortez. - Za Tobą w odległości dwudziestu metrów jest piękny, rozłożysty Bałtyk. Nie grałeś jeszcze w takich okolicznościach, prawda? - pytał muzyka Piotr Stelmach. Kortez mówił też o tym, jak zmieniło się jego życie w ciągu ostatnich kilku tygodni, gdy popularność zaczął zdobywać utwór "Zostań". - Zauważam wśród ludzi i w sobie samym, że następuje pewne przełamanie... - przyznał.

Oto jak Leszek Możdżer otwierał Kulturalną Plażę Trójki w 2014 roku >>>

Studio Trójki odwiedził też Olo Walicki, który opowiadał o swoim przywiązaniu do Trójmiasta i o 10-letniej trasie koncertowej, która za nim. - Jeśli się żyje 10 lat w trasie, to jest szalone. Teraz trochę zmądrzałem... - wyznał.

Na koniec na Kulturalnej Plaży Trójki zagrała Trójmiejska grupa Trupa Trupa, której lider, Grzegorz Kwiatkowski tłumaczył, jaka jest specyfika zespołów z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Zapraszamy do posłuchania dołączonych materiałów, w których dyrektor Magda Jethon opowiada o kostiumach kąpielowych, Katarzyna Figura tłumaczy, co to znaczy, że wszyscy jesteśmy muzyką, a Kortez i Trupa Trupa śpiewają na nadbałtyckiej plaży.

Wystawa "Trójka w obrazach..." otwarta w Sopocie>>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7

Prowadzi: Piotr Stelmach

Goście: Magda Jethon (dyrektor Programu 3), Katarzyna Figura (aktorka), Kortez (muzyk), trójmiejski zespół Trupa Trupa, Olo Walicki (muzyk)

Data emisji: 2.05.2015

Godzina emisji: 16.00

fbi/ei

Czytaj także

Kulturalna Plaża Trójki w Sopocie otwarta!

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 12:10
- Bardzo się cieszę, że Trójka ma w Sopocie taką mocną reprezentację. A Sopot w Trójce - mówił pianista jazzowy Leszek Możdżer, uroczyście otwierając Kulturalną Plażę Trójki razem z dyrektor Programu Trzeciego Magdą Jethon i prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystawa "Trójka w obrazach..." otwarta w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 11:31
W sopockiej PGS otworzyliśmy wystawę "Trójka w obrazach wielkich mistrzów". - Trójka kojarzy się ze sztuką, Sopot też próbuje kojarzyć się ze sztuką, więc powstaje trójkąt: Trójka-Sopot-sztuka - mówił prezydent Sopotu Jacek Karnowski.
rozwiń zwiń