Smolik i Fox: gramy bezczelnie!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 20:12
Tuż przed finałowym koncertem Męskiego Grania 2015 w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" gościł szczególny muzyczny duet - Andrzej Smolik i Kev Fox.
Audio
  • Andrzej Smolik i Kev Fox opowiadają o wspólnej płycie i koncertach na trasie Męskiego Grania 2015 (Myśliwiecka/3/5/7/ Trójka)
Występ duetu Smolik i Fox podczas koncertu Męskiego Grania w Warszawie
Występ duetu Smolik i Fox podczas koncertu Męskiego Grania w WarszawieFoto: D. Kramski/Live

Choć polska publiczność znała dotychczas tylko jeden utwór duetu, bardzo entuzjastycznie przyjęła muzyczne propozycje Smolika i Foxa. - To dla nas największa satysfakcja - przyznał Fox i zapowiedział, że wkrótce ukaże się płyta będąca efektem wspólnej pracy muzyków.

Muzyk dodał, że jest dumny z nagranego materiału. - To prawdopodobnie najlepsza rzecz, jaka mogła mi się przydarzyć jako artyście - powiedział.

Smolik i Kev Fox "Run" >>>

Goście audycji mówili w Trójce o wspólnym krążku i lekcjach historii polskiej muzyki. Kev Fox zdradził, który polski utwór podoba mu się najbardziej, a Andrzej Smolik, zapytany o tegoroczne koncerty, stwierdził krótko: gramy bezczelnie, jesteśmy pewni siebie.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzą: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Goście: Andrzej Smolik i Kev Fox
Data emisji: 29.08.2015
Godzina emisji: 15.20

iwo/ei

Czytaj także

Męskie Granie porwało publiczność we Wrocławiu!

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014 14:40
Za nami muzyczne eksperymenty, odważne przekraczanie artystycznych granic i niepowtarzalne interpretacje legendarnych polskich utworów, czyli wrocławskie Męskie Granie 2014.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk przekracza swoje granice

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 17:00
- Jest wspaniała pogoda i dużo dobrej energii w powietrzu. Będę miała wielką przyjemność - jest to spełnienie moich muzycznych marzeń - zaśpiewać z Tomkiem Lipińskim - opowiada Mela Koteluk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomek Lipiński: musiałem się jeszcze raz przywitać

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 19:02
- Mięło ponad 10 lat od poprzednich moich produkcji. Pomyślałem, że od tego czasu świat tak się zmielił, że musiałem się jeszcze raz przywitać - mówił w Trójce muzyk Tomek Lipiński.
rozwiń zwiń