Andrus, Mozil i inna forma męskości

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2016 13:00
Czesław Mozil i Artur Andrus podczas katowickiego koncertu trasy Męskie Granie 2016 zadebiutowali wspólnym wykonaniem pewnej piosenki filmowej.
Czesław Mozil kokietował publiczność żartami i zabawnym zapowiedziami swoich piosenek. W połowie występu dołączył do niego entuzjastycznie powitany Artur Andrus
Czesław Mozil kokietował publiczność żartami i zabawnym zapowiedziami swoich piosenek. W połowie występu dołączył do niego entuzjastycznie powitany Artur AndrusFoto: P. Tarasewicz/LIVE/Męskie Granie

- Inna forma męskości to my - śmiał się Czesław Mozil, wyjaśniając przy tym, że wspólny występ jego grupy Czesław Śpiewa i Artura Andrusa był pomysłem organizatorów Męskiego Grania. Spotkanie okazało się okazją do głębszej współpracy, bo Artur Andrus napisał tekst do piosenki, która będzie promowała film Czesława Mozila.

Męskie Granie w Trójce - więcej informacji>>>

I ten wspólny utwór filmowy artyści wykonali - po raz pierwszy publicznie - właśnie na katowickim koncercie Męskiego Grania. Było to niezwykłe spotkanie dwóch muzycznych osobowości. - Chociaż ja bardziej w stosunku do siebie używałbym określenia osobliwość niż osobowość artystyczna - przyznał Artur Andrus.

Posłuchaj pierwszej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

Podczas audycji nadawanej z Katowic studio odwiedzili także inni muzycy, którzy wystąpili tego wieczoru. Członkowie zespołów Xxanaxx i Rebeka mówili m.in. o tym, jak to jest grać utwory tak ważnego dla nich zespołu jak Hey. Bo właśnie Xxanaxx i Rebeka podczas katowickiego koncertu, oddając muzyczny szacunek zespołowi Hey, wykonali nowe wersje utworów zespołu Katarzyny Nosowskiej.

Posłuchaj drugiej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

Gościem Trójki był także Tomasz Organek, który opowiadał o wrażeniach z tegorocznej trasy, ale zdradził też, jakie zespoły są na jego koncertowej liście marzeń i kiedy ukaże się jego nowa płyta.

Posłuchaj trzeciej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzący: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Data emisji: 16.07.2016
Godzina emisji: 16.05

ei/mk

Czytaj także

Smolik i Fox: gramy bezczelnie!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 20:12
Tuż przed finałowym koncertem Męskiego Grania 2015 w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" gościł szczególny muzyczny duet - Andrzej Smolik i Kev Fox.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W Poznaniu ruszyło Męskie Granie 2016

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 20:36
Tegoroczna trasa Męskie Granie wystartowała w stolicy Wielkopolski. Dziennikarze Trójki, którzy zjawili się w poznańskim Parku Cytadela, rozmawiali z gwiazdami tego wieczoru.
rozwiń zwiń